פורום תמיכה

שכחתי לקרוא את הלחן על האופנוע שלי לפני שהחלפתי את המנגינה

steveschurman@gmail.comsteveschurman@gmail.com הודעות: 7Verified User

שכחתי לקרוא את הלחן על האופנוע שלי לפני שהחלפתי את המנגינה. עכשיו האופניים (עם צנרת צנרת לאו וינס באמצע צינור ומסנן אוויר מלאי) מתים כשאני נותן לו גז במנגינה בלתי מוגבלת B67-8591A-10 (ארה"ב) עם מנגנון מפקד כוח עבור הצינור האמצעי של ליאו וינס. זה גם לא יפעל על כוונון המניה. אם צוות כלשהו יכול לעזור או לכל אחד, זה היה מוערך מאוד.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User
    נערך July 2020

הי, יחידות ה- ECU האלו אינן ניתנות לקריאה באופן טבעי, כך שלא תוכל לקרוא את זה בכל דרך לפני שהבהבת. האם ניסית להשתמש רק במנגינה ללא הגבלה מבלי להעלות קובץ ייבוא דלק למחשב? תודה, ג'ייסון א.

• steveschurman@gmail.comsteveschurman@gmail.com הודעות: 7Verified User

עכשיו זה אומר שזה אפילו לא מאפשר לי להעלות ואומר שהוא לא ECU רשום שמספר הרישיון הוא 1E980041 והוא כל הזמן שואל אותי אם אני רוצה לרכוש רישיון. יש לי חיבור יציב.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך July 2020

רישיון ה- ECU שלך נמצא במצב ניסיון מכיוון שתהליך ההבזק האחרון שלך לא הושלם. עלינו לאפס את הרישיון שלך כדי שתוכל להשתמש שוב ברישיון. הבעיה בה נתקלת קשורה בדרך כלל לקובץ Dynojet פגום המיובא לקובץ FTECU. מה מספר החלק של ה- ECU שלך? (זה על המדבקה "דנסו" למעלה). האם התאמת את מספר החלק שלך ל- ECU למספר החלק של הקובץ במנהל הקבצים? אנא מצא את קובץ התמונה הנכון STOCK ECU, ואז הבקע אותו תחילה ל- ECU (ללא שינויים, ללא מפות דלק של Dynojet או משהו כזה). התחל את האופניים כדי לרוץ אותו מעט, ואז כבה אותו והרפד את הקובץ הנכון ללא הגבלה ל- ECU (ללא ייבוא של מפות דלק של Dynojet).

כיצד אוכל לאפס את הרישיון? המפה היא לאותה ECU שיש לי בסוף 10. זה לא יאפשר לי להעלות גם אחר.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

איפסנו את הרישיון, זה יכול להיעשות רק כאן.

לא משנה. אני לא בטוח אם אתם תיקנתם את הבעיה אבל לחצתי על דוא"ל עדכון לאחר מכן זה עבד.

היכנס או הירשם כדי להגיב.