Forum wsparcia

ECU nie rejestruje 2

sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com Posty: 5Verified User

Byłem w trakcie pisania na moim ECU, gdy w środku procesu mówi „serwer wyłączony”. Czekałem trochę, ale nic się nie stało przez kilka minut, więc zamknąłem aplikację. Kiedy ponownie otworzyłem pakiet tuningu i próbowałem napisać do ECU, program nie rozpoznaje już mojego ECU lub mówi, że nie jest zarejestrowany. Próbowałem znaleźć opcję ponownego połączenia uprzęży z ECU, ale nie udało mi się jej zlokalizować. Zamiast tego prosi mnie bezpośrednio o zakup nowej licencji. Zastanawiam się tylko, dlaczego po kliknięciu Czytaj ECU nadal pokazuje licencję na moim koncie i dlaczego nie będzie się komunikować. Oto kilka zrzutów ekranu z komunikatów o błędach, które otrzymałem. Proszę doradzić, w jaki sposób obejść ten błąd (zakup nowej licencji nie jest obecnie moją opcją, przynajmniej mój rower nadal działa dobrze).


Tagged:

Komentarze

  • sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com Posty: 5Verified User

    Jak widać, rejestracja została naprawiona w pierwszym problemie, ale w drugim nie mam pojęcia, jak sprawić, by ponownie rozpoznał mój ECU.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zamknij oprogramowanie, uruchom ponownie komputer, a następnie spróbuj ponownie. Nie możesz ponownie zarejestrować uprzęży; po przypisaniu do konta jest to stałe.

  • sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com Posty: 5Verified User
    edytowano August 2019

    Nadal mam problem z licencją / rejestracją mojego ECU od 12 lipca po wyłączeniu serwera. Odkąd byłem na wakacjach, nie mogłem dostać się na rower. Kiedy próbuję połączyć się z moim ECU, nadal będzie mówić, że potrzebuje licencji lub licencja nie jest w stanie użytkowym. Użyłem tego ECU Flasha tylko raz i sprawia mi to kłopot. Mój rower wciąż działa dobrze, po prostu nie mogę nic zrobić na tym przewodzie $350. Zrobiłem to, co mi doradziłeś powyżej: zamknij oprogramowanie, uruchom ponownie komputer i próbowałem kilka razy, ale bez powodzenia. Proszę ... proszę .. pomoc. Dzięki.


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy ostatnio próbowałeś? Twoja licencja pokazuje, że zresetowała się automatycznie.

  • jcrz.lopez422@gmail.comjcrz.lopez422@gmail.com Posty: 1Verified User

    cześć, pyta mnie, czy chciałbym kupić kolejną licencję, resetuję komputer i zaczynam od zera kilka razy i zawsze otrzymuję ten sam komunikat o licencji. Co powinienem zrobić?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Twoja licencja była w próbie z powodu problemu podczas flashowania, została zresetowana. Powinieneś dobrze flashować ponownie, zaczniesz od nowa, jakbyś pierwszy raz flashował ECU z powodu resetu.

  • btmondy@yahoo.cabtmondy@yahoo.ca Posty: 1Verified User

    teraz jak mogę zresetować? mając te same problemy.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano June 2020

    Twój problem został rozwiązany, prawda?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.