פורום תמיכה

איך / אתה יכול לדלוג? מה תהליך הכוונון?

matt_ariel@comcast.netmatt_ariel@comcast.net הודעות: 6Verified User
נערך April 2020 in FZ / MT 07

יש לי MT-07 2018 עם FTECU המותקן. אני מכוונן את המכונית שלי, מאזדהפדית. התהליך הוא שאני מבצע התאמה ואז מבצע WOT ורושם יומן. אני מסוגל להסתכל על דפיקות, להסתכל על מכשירי ה- AFR ולקבוע מה אני רוצה להתאים. לדוגמה, אני מקדמת את התזמון בשתי מעלות, אני רואה דפיקה קלה מתחילה להתרחש, אז אני מחייגת אליו חזרה לתואר אחד, ועכשיו לא רואה שום דפיקה. האם ניתן לעשות זאת באמצעות אופניים? איך אתה יודע אם אתה מקדם את התזמון רחוק מדי? אני מבין שערכת ההפעלה תפעל את התדלוק שלי, אבל האם יש דרך להתאים ולבדוק כשאתה מקדם את התזמון? האם אנשי מקצוע רק מקדמים את התזמון ועושים משיכה WOT על שושלת דינו עד שהם פוגעים במספר HP שהם חושבים שהוא בטוח? אם מישהו יכול לספק תובנה כלשהי לגבי לקיחת הידע שלי על כוונון רכב האוהב ואיך עלי להגדיר את האופניים שלי כך. אני לא רוצה לקדם באופן עיוור את תזמון המנוע מבלי שאוכל להתחבר ולראות איך האופנוע מגיב, אם זה אפילו אפשרי באופנוע.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, לא מסתכל על דפיקה כאן, תצטרך להתאים את תזמון ההתנעה על בסיס כוח סוס לרוב. באופן כללי היית משתמש בתוכנת דינו בכניסה לסל"ד ו- AFR ואז מתכוונן עם התוכנה שלנו מקריאת dyno שאתה מקבל. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.