Forum wsparcia

Nie można pobrać instrukcji instalacji dla FZ1

andymancamera@gmail.comandymancamera@gmail.com Posty: 4Verified User

Jak mówi tytuł, nie mogę pobrać instrukcji instalacji FZ1. Powiedziano mi, że mam niewykorzystaną licencję i że dokument nie pasuje. Po nadpisaniu tego otrzymuję komunikat „renderujący plik” i nic się nie dzieje. Nie rozumiem też, jak mam aktywować moją licencję. Wykonałem wszystkie możliwe kroki w skróconym przewodniku. Pozostaje tylko połączyć się z ECU, ale do tego potrzebuję, zgadłeś, zainstaluj instrukcje! Każda pomoc byłaby doceniana.

Komentarze

  • andymancamera@gmail.comandymancamera@gmail.com Posty: 4Verified User

    Aby uzyskać dodatkowe informacje, próbowałem na 2 różnych komputerach, w 2 różnych przeglądarkach. Brak przyjemności.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przepraszamy za problemy z pobieraniem, nasz zespół deweloperów opracuje rozwiązanie dzisiaj.

  • andymancamera@gmail.comandymancamera@gmail.com Posty: 4Verified User

    Dziękujemy za odpowiedź Kent. Niestety nadal nie działa i moja jedyna szansa na zainstalowanie zestawu, zanim będę musiał wrócić do pracy na kolejny tydzień, już minęła. Czy mógłbyś wysłać mi e-maila z instrukcjami instalacji?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować oprogramowanie, jest to konieczne. Jeśli nadal masz problemy, daj nam znać szczegóły, ponieważ może to być problem z Twoim konkretnym kontem.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.