Forum wsparcia

2014 R6 Bench Harness Harbour and Quickshifter - ECU Pin konflikt 21

johnpaul.craig@gmail.comjohnpaul.craig@gmail.com Posty: 4Verified User

2008-2015 R6 Programowanie uprzęży (uprząż typu 3) Uprząż szybkiej zmiany biegów (typ 1) Zainstalowałem i sflashowałem za pomocą uprzęży do programowania kilka lat temu i odtąd jej nie dotykałem (użyłem melodii Gravesa, która została dostarczona w oprogramowaniu). Niedawno dostałem szybkozłącze push / pull z ftecu, aby dodać do systemu. Instrukcje mówią, aby podłączyć zielony przewód i pin do złącza ECU w miejscu 21. Ale w miejscu 21 jest już pomarańczowy przewód z instrukcji migającej wiązki przewodów. Co mam teraz zrobić? Czy mam niewłaściwy szybkobieżny do użycia z lampą błyskową?

Komentarze

  • johnpaul.craig@gmail.comjohnpaul.craig@gmail.com Posty: 4Verified User

    Po kilku kopaniach wydaje się, że mam „opcjonalne” złącze wiązki szybkiej zmiany biegów, ale ta wiązka nie pasuje do przewodów mojego zespołu szybkiej zmiany biegów, ponieważ wydaje mi się, że jest przeznaczony do bezpośredniego podłączenia do ECU? Jeśli czujnik pchania / ciągnięcia ftecu można podłączyć do uprzęży, którą już mam, to czy istnieje przewód przejściowy lub coś, za co mogę kupić lub wymienić? W razie potrzeby mogę dostarczyć zdjęcia.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Uprząż QS typu 1 jest przeznaczona do użytku z rowerami, które nie mają zainstalowanej uprzęży do flashowania FTECU po stronie roweru. Potrzebujesz uprzęży QS typu 7, która jest przeznaczona do rowerów z zainstalowaną uprzężą po stronie roweru.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Czy przesłałbyś plik instalacyjny dla uprzęży QS typu 7? Nie można go przejrzeć

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wiązka QS typu 7 po prostu podłącza się do złącza wiązki ECU po stronie roweru.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Dziękuję Ci

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.