פורום תמיכה

2018 R1 עם מחסל חתולים של גרייבס ופחית פליטה קצרה

tt650r@yahoo.comtt650r@yahoo.com הודעות: 10Verified User

כאן פשוט ממש. אני לא יכול למצוא קובץ לשנת 2018 עם הגדרת Graves כמו שלי והייתי צריך להשתמש בקובץ הבלתי מוגבל כדי להביא את עצמי הביתה. אתה לא יכול לראות אילו קבצים זמינים עד שתרכוש את הטונר והתאכזב לא לראות אחד עבור לאופניים שלי. יש למישהו הצעה. גם לי יש מנגינה פעילה בדרך תודה

שתייגת:

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך December 2019

כשאתה הולך לכל ערכת פלאש לאופניים כלשהם באתרנו, לכל עמוד יש את קבצי ה- ECU הזמינים לאותו אופניים, בתוספת הוראות למקרה שהקובץ שלך לא מופיע ברשימה:

• tt650r@yahoo.comtt650r@yahoo.com הודעות: 10Verified User

תודה. האנשים שנמצאים ב- Graves ישלחו לי את הקובץ שאני זקוק להם. הם נדרשים הוכחה לרכישת הצינור שלהם כדי שהמנגינה לא תשתף. אני מבין לגמרי על קניין רוחני ומדוע הוא לא מסופק לכולם. כל אחד עם 2018 או חדש יותר. R1 מחפש קובץ צינור Graves יצטרך ליצור איתם קשר. הם מועילים מאוד

רק כדי לנקות דברים למקרה שלא היית מודע לכך שאני לא רוצה ליצור מנגינה משלי ורציתי להשתמש במנגינת Graves שנכתבה עבור צינור מסוים, אבל אין קובץ R1 R1 של 2018 במערכת. ניסיתי קובץ ל שנת 2017 והאופניים לא יתחילו אז חזרתי ללא בעיה. מספרי החלק של ECU בפועל לשנים שונות ככל הנראה כתוב לקובץ או משהו, אבל מספר חלק אחר ECU עצר את האופניים שלי לרוץ ..

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

נקודה שנלקחה..תודה

היכנס או הירשם כדי להגיב.