Forum wsparcia

Problemy z flashowaniem Rosomaka

BE514BE514 Posty: 2Verified User

Obecnie nie ma możliwości flashowania ECU BK8-00. Mogę czytać z ECU, ale podczas próby flashowania ECU pojawia się komunikat o błędzie „Błąd: Lokalizowanie modułu PR ...”. Od jakiegoś czasu działam na pliku BG4-00, ale górnego ogranicznika prędkości nie można wyłączyć, a mapy zapłonu nie działają.

BE514

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy podczas flashowania ECU B8K plikiem B8K pojawia się ten błąd podczas flashowania zasobów i nieograniczonych obrazów? Tabele zapłonu różnią się w BK8 w różny sposób, dlatego ta funkcja nie działa. Funkcja ogranicznika prędkości maksymalnej obecnie nie działa, ale zostanie naprawiona, gdy znajdziemy tu samochód. Dzięki, Jason A.

  • BE514BE514 Posty: 2Verified User

    Utknąłem przy uruchamianiu pliku BG4-00 od około ostatniego roku. Wielokrotnie dzwoniłem do pomocy technicznej, a on zalecił wypróbowanie flashowania pliku BG4-00, aby sprawdzić, czy to zadziała. Problem polega na tym, że nie mogę sflashować zapasowego lub nieograniczonego pliku BK8-00 z powrotem do ECU. Głównym celem tego zakupu było wyłączenie ogranicznika maksymalnej prędkości, aby później dowiedzieć się, że nie działa, a rok później nie nastąpił żaden postęp?

    BE514

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, proszę napisz do mnie: jason@ftecu.com ze zrzutem ekranu z komunikatem o błędzie podczas próby flashowania pliku X2 do twojego ECU X2. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.