Forum wsparcia

Przekładka wydechu i dolotu Yamaha YXZ 2016

mccarterjg@gmail.commccarterjg@gmail.com Posty: 2Verified User

TLDR 2016 Yamaha teraz z kamerami WR GTYR szuka melodii kamery na początek 2016 Yamaha YXZ przekładka wydechu i wlotu ma obecnie nagłówek i pełny ecu wydechu, który udostępnię ten plik tym z Was, którzy szukają pełna regulacja wydechu, właśnie zainstalowałem lepsze krzywki wyścigowe Gtyr i przekładkę skrzynki powietrznej (szpilki głowicy ARP, drążki 2019+ i duży zbiornik oleju) po niedawnej przebudowie silnika, wiedząc, że pewnego dnia zamierzam doładować turbo i zmieniać rzeczy wiele razy kupiłem zestaw ftec. czujnik szerokopasmowy pokazuje, że biegam na uboczu powyżej 5 km i powyżej połowy przepustnicy. Pytanie brzmi, jaki stosunek powietrza do paliwa powinienem osiągnąć 13;1? 14 jest bardzo chudy, a 10;1 wydaje się bardzo powolny, jeśli chodzi o reakcję przepustnicy, patrząc na wskaźnik. Większość mojej jazdy odbywa się na wysokościach od 200 do 300 metrów. Widzę, że pracuje bardzo bogato na biegu jałowym, co wygląda na funkcję szybkiego schładzania na biegu jałowym po pracy na gorąco. Pomyślę o tym, jeśli uda mi się go przynajmniej pozbyć na biegu, co powinno pomóc mi w jeździe na technicznych odcinkach.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.