Forum wsparcia

MAPA Nieograniczone ustawienia DLA R6 2011

luca_re@tin.itluca_re@tin.it Posty: 3Verified User

Witam wszystkich Ustawienia map dla R6 2011, otrzymałem zestaw typu 3, który wkrótce zmontuję, czekając, sprawdzałem kilka razy udostępnione przez Was mapy, w szczególności mapę 08-11 R6 13S-8591A-00 EU Stock i mapa 08 - 11 r6 13S8591a-00 EU Bez ograniczeń, czyli bez ograniczeń. teraz przejdźmy do pytań. Widziałem, że mapy zaawansowania od N do 6 biegu bardzo różnią się od standardowych, nawet o 11 punktów. Czy nie jest to niebezpieczne dla silnika w tym sensie, że może wybuchnąć? , czy mogę czuć się komfortowo, przesyłając tę mapę? Jeszcze jedno pytanie jakiego rodzaju paliwa powinienem używać do nieograniczonej mapy 98 oktan 100 oktan czy 95 aby uniknąć detonacji w tłokach. Kolejne pytanie, mój rower ma filtr powietrza wylotowego BMC typu full strzałka, na tej nieograniczonej mapie jest już spora ilość paliwa dla tej konfiguracji. I wreszcie, czy po przeprogramowaniu ECU funkcja immobilizera pozostanie? Na pewno mam więcej pytań na ten temat, będę je tutaj zamieszczał Luca z Włoch

Komentarze

  • luca_re@tin.itluca_re@tin.it Posty: 3Verified User

    to jest mapa wyprzedzania trzeciego biegu, czy się mylę


  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Dajemy Ci dostęp do danych producentów w ECU. Sposób ich wykorzystania zależy od Ciebie. Nie jesteśmy warsztatem tuningowym i Twoje pytania są odpowiednie dla sklepu tuningowego.

  • luca_re@tin.itluca_re@tin.it Posty: 3Verified User

    Dziękuję za odpowiedź, ocenię jak postępować, na pewno oryginalne pliki bazowe są dobrym punktem odniesienia do porównań, moje pytanie było spróbować zrozumieć, dlaczego mapa bez ograniczeń została tak ustawiona, jednak gratuluję dla ciebie, ponieważ instalacja była dość prosta, łącznie z programowaniem ecu, byłoby miło mieć podstawowy przewodnik na temat elementów tuningu. Dzięki jeszcze raz

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.