פורום תמיכה

MAP הגדרות בלתי מוגבלות עבור R6 2011

luca_re@tin.itluca_re@tin.it הודעות: 3Verified User

שלום לכולם הגדרות מפה עבור R6 2011, קיבלתי את ערכת סוג 3 שלך שארכיב בקרוב, בזמן ההמתנה בדקתי את המפות שזמינות על ידך מספר פעמים, בפרט את המפה 08-11 R6 13S-8591A-00 EU Stock מפה 08 - 11 r6 13S8591a-00 EU Unrestricted, זה ללא הגבלות. עכשיו בואו נגיע לשאלות. ראיתי שמפות ההתקדמות מהילוך N להילוך 6 משתנות מאוד מהמפות, אפילו ב-11 נקודות. האם זה לא מסוכן למנוע במובן זה שהוא עלול להתפוצץ? , האם אני יכול להרגיש בנוח אם אני מעלה את המפה הזו? שאלה נוספת באיזה סוג דלק עלי להשתמש עבור המפה הבלתי מוגבלת 98 אוקטן 100 אוקטן או 95 כדי למנוע פיצוץ בבוכנות. שאלה נוספת, לאופניים שלי יש מסנן אוויר פליטת חץ מלא של BMC, במפה הבלתי מוגבלת הזו כבר יש כמות טובה של דלק לתצורה הזו. ולבסוף, לאחר שתכנת ה-ECU מחדש, האם פעולת האימובילייזר נשארת? אני בטוח שיש לי עוד שאלות בנושא, אני אמשיך לפרסם אותן כאן לוקה מאיטליה

הערות

• luca_re@tin.itluca_re@tin.it הודעות: 3Verified User

זו מפת התקדמות ההילוך השלישי או שאני טועה

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

אנו נותנים לך גישה לנתוני היצרן ב-ECU, אופן השימוש בו תלוי בך. אנחנו לא חנות מנגינות והשאלות שלך מתאימות לחנות מנגינות.

• luca_re@tin.itluca_re@tin.it הודעות: 3Verified User

תודה על התשובה, אני אעריך איך להמשיך, בוודאי שקובצי הבסיס המקוריים מהווים נקודת התייחסות טובה לביצוע השוואות, השאלה שלי הייתה לנסות להבין מדוע המפה ללא הגבלות הוקמה בצורה זו, אולם אני מברך מכיוון שההתקנה הייתה די פשוטה כולל התכנות של ה-ecu, יהיה נחמד לקבל מדריך בסיסי על פריטי הכוונון. שוב תודה

היכנס או הירשם כדי להגיב.