Forum wsparcia

mam model R1M 2015, czy mogę sflashować ecu za pomocą mapowania grobów dla r1 2015?

Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User

mam model R1M 2015, czy mogę sflashować ecu za pomocą mapowania grobów dla r1 2015? czy to samo dla r1/r1m?

Komentarze

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User

    Przepraszam, zdejmuję ecu i zobaczyłem, że mój numer ecu to 2CR-8591A-40, sflashowałem z 2CR-8591A-40(EU) bez ograniczeń, po sflashowaniu włożyłem z powrotem ecu do roweru i nie mogę uruchomić mój rower, ktoś wie dlaczego?

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User
  • Navidtourian@hotmail.comNavidtourian@hotmail.com Posty: 28Verified User

    Możesz spróbować ponownie flashując ECU z poprawnym nieograniczonym numerem pliku/ecu.

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User

    Zrobiłem flash z poprawnym nieograniczonym numerem pliku/ecu, nawet sflashowałem poprawny numer ecu z plikiem zapasowym, ale mój rower nadal nie może się uruchomić. Zauważyłem, że po włączeniu roweru z pompy paliwa nie dochodzi żaden dźwięk. Co mogło spowodować ten problem?

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User

    Teraz nie mogę przeprogramować, mówi, że nie znaleziono ecu rejestru.

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User
  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User
  • Navidtourian@hotmail.comNavidtourian@hotmail.com Posty: 28Verified User

    Twoja licencja może wymagać zresetowania, a Octavio z FTECU może ci w tym tylko pomóc. Na wszystkich obrazach plik nadal pokazuje EU .... czy faktycznie sflashowałeś go bez żadnego pliku z modelami UE i nadal nie działało. Pewnej nocy może pomóc tylko Octavio z FTECU!! Mam nadzieję, że wkrótce zostaniesz rozwiązany!

  • Navidtourian@hotmail.comNavidtourian@hotmail.com Posty: 28Verified User

    .....raz popełniłem ten sam błąd i sflashowałem swój R1 plikiem EU i nie odpalił bo w USA fabrycznie nie ma immobilisera na rowerach, ale po odświeżeniu odpowiedniego pliku (brak modelu EU) zadziałało na zewnątrz!!!

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User

    Mam na myśli, że mogę sflashować plik modelu amerykańskiego?

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User

    Ale mój rower to EU, numer ecu to 2CR-8591A-40

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User
  • Navidtourian@hotmail.comNavidtourian@hotmail.com Posty: 28Verified User

    Teraz rozumiem.... Jeśli twój rower i ECU to model UE R1, to tylko sfałszuj go z dokładnym numerem ECU i regionem (UE). Używasz bocznej uprzęży rowerowej lub ławki? Jeśli wiązka boczna roweru dwukrotnie sprawdź, czy wszystkie styki są prawidłowo osadzone w złączu ECU i nie ma problemu z pinami, które wchodzą do złącza ECU. Jeśli używasz zestawu ławkowego, musi istnieć usterka lub coś takiego, że nawet jeśli sfałszujesz ECU z odpowiednim numerem ECU i regionem, rower chce się uruchomić, a pompa paliwa nie uruchamia się.

  • Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com Posty: 12Verified User

    Używam zestawu ławkowego, wciąż czekam na odpowiedź :(

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, wierzę, że to my czekamy na odpowiedź e-mailową. To odpowiedziało na jedno z naszych pytań. Jak twoje połączenie internetowe. Zwykle uprząż ławki jest łatwiejsza. Uważam, że pełny zapis twojego ECU z odpowiednim plikiem powinien być wszystkim, czego potrzebujesz, ponieważ ostatni nie przeszedł pomyślnie. Jak poradziłeś sobie z procesem flashowania na ławce? Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.