פורום תמיכה

יש לי דגם R1M 2015 האם אוכל להבזק את ה-ecu שלי באמצעות מיפוי קברים עבור r1 2015?

Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com הודעות: 12Verified User

יש לי דגם R1M 2015 האם אוכל להבזק את ה-ecu שלי באמצעות מיפוי קברים עבור r1 2015? האם זה אותו הדבר עבור r1/r1m?

הערות

• Aurelius.84@hotmail.comAurelius.84@hotmail.com הודעות: 12Verified User

סליחה, הורדתי את ה-ecu שלי וראיתי את ה-ecu שלי הוא 2CR-8591A-40, הבזקתי עם 2CR-8591A-40(EU) ללא הגבלה, לאחר הבזק החזרתי את ה-ecu לאופניים שלי, ואני לא יכול להתחיל האופניים שלי, מישהו יודע למה?

• Navidtourian@hotmail.comNavidtourian@hotmail.com הודעות: 28Verified User

אתה יכול לנסות על ידי הבהוב מחדש של ה-ECU עם הקובץ הבלתי מוגבל/מספר ECU הנכון.

הבהבתי עם הקובץ הבלתי מוגבל/מספר ה-ecu הנכון, אפילו החזרתי את מספר ה-ecu הנכון עם קובץ המלאי, אבל האופניים שלי עדיין לא יכולים להתניע. שמתי לב לאחר שהדלקתי את האופניים שלי לא נשמע שום צליל ממשאבת הדלק. מה יכול היה לגרום לבעיה זו?

עכשיו אני לא יכול לחדש, זה אומר לא נמצא ecu register.

ייתכן שיהיה צורך לאפס את הרישיון שלך, ו- Octavio מ-FTECU יכול לעזור לך רק בכך. בכל התמונות, הקובץ עדיין מראה את האיחוד האירופי... האם באמת הבזקת אותו ללא קובץ מודלים של האיחוד האירופי בהצלחה ועדיין לא הצלחת. בלילה יהיה משהו שרק אוקטביו מ-FTECU יכול לעזור לו!! מקווה שתפתרו את זה במהרה!

.....פעם עשיתי את אותה טעות והבהבתי את ה-R1 שלי עם קובץ EU והוא לא התחיל כי בארה"ב אין אימובילייזר על אופניים מהמפעל, אבל אחרי רענון הקובץ הנכון (אין דגם של EU), זה עבד הַחוּצָה!!!

כלומר אני יכול להבריק עם קובץ דגם אמריקאי?

אבל האופניים שלי הם EU, מספר ecu הוא 2CR-8591A-40

אני מבין עכשיו .... אם האופניים וה-ECU שלך הם דגם R1 של האיחוד האירופי, אז רק לבטל אותם עם מספר ECU מדויק ואזור (EU). האם אתה משתמש ברתום או ספסל בצד האופניים? אם רתמת האופניים בצד האופניים בדוק שוב שכל הפינים יושבים נכון במחבר ה-ECU ואין בעיה עם הפינים שנכנסים לתוך מחבר ה-ECU. אם אתה משתמש בערכת ספסל, חייבת להיות תקלה או משהו שאפילו כאשר אתה מבטל את ה-ECU עם מספר ECU ואזור נכון, האופניים כן רוצים להתניע ומשאבת הדלק לא מתקדמת.

אני משתמש בערכת ספסל, עדיין מחכה שהם יענו :(

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, אני מאמין שאנחנו אלה שמחכים לתשובה במייל. זה ענה על אחת השאלות שלנו. איך החיבור לאינטרנט שלך. בדרך כלל רתמת הספסל קלה יותר. אני מאמין שכתיבה מלאה של ה-ECU שלך עם הקובץ המתאים אמורה להיות כל מה שאתה צריך מכיוון שהאחרון לא עבר בהצלחה. איך עברת על תהליך הבזק הספסל שלך? בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.