פורום תמיכה

כבל DATA LINK לא עובד

fz092017fz092017 הודעות: 4Verified User
נערך April 2022 in FZ / MT 09

אוקיי, עברתי על פתרון התקלות: בהסתכלות על פני המחבר (מול הצד בו מכניסים את החוטים), קבע היכן נמצא כל חוט צבעוני (יש ארבעה: אדום, כתום, צהוב ושחור). כאשר מפתח ההצתה של האופניים שלך כבוי, השתמש בחוט המגשר הקטן או מהדק הנייר הכפוף כדי לקפוץ את פיני החוט האדום והכתום על ידי הכנסתו למיקומי הפינים המתאימים על פני המחבר. הפעל את מפתח ההצתה; אם אתה שומע את משאבת הדלק של האופניים שלך מתניעה, זה אומר שיש לך בעיית חיבור עם החוטים האדומים או הכתום (או שניהם). בדוק אותם בקפידה כדי לוודא שהפינים מונחים בצורה נכונה (כל הדרך לתוך המחבר, ושהחלקים המכווצים פונים כלפי מעלה לכיוון תפס הנעילה של המחבר). אם אינך שומע את משאבת הדלק, כבה את מפתח ההצתה, ולאחר מכן הקפיץ את החוטים האדומים והצהובים. הפעל את מפתח ההצתה; אם אתה שומע את משאבת הדלק מתחילה, אז יש לך בעיה עם החוט הצהוב שלך. בדוק היטב את החיבורים שלו. אם לא שומעים את משאבת הדלק באותו שלב, קחו מולטימטר וחברו את הפינים השחורים והכתומים. אתה אמור לראות 5V עקבי. לאחר מכן חבר את הפינים השחורים והצהובים. שוב, אתה אמור לראות 5V עקבי. כל דבר פחות, או קריאות לא עקביות, אומר שיש לך בעיה עם החוט השחור (הקרקע). ודא שהעילית מחוברת היטב למשטח מתכת על המסגרת; זה חייב להיות מגע מתכת למתכת, שום צבע או משטחים מצופים שקוף לא יאפשרו חיבור הארקה מוצק. הכל טוב שם. פירמטתי את המחשב שלי בהתקנה חדשה של Windows 10. כבל הקישור לנתונים מה-USB לחיבור לאופניים לא קורא במנהל ההתקנים במחשב שלי. הוחלפה סוללה באופניים ומעצבת וניגבתי את המחשב הנייד שוב עם Windows 7, אותה בעיה. כבל קישור נתונים USB שמתחבר לרתמה בצד האופניים לא שולח סימן. פורמט חזרה ל-Windows 10 התקנה חדשה של תוכנת Flash tunes. אין קישור. אני חושד שכבל ה-USB מת. יש לי כבר רישיון עבור ה-ecu שלי, נראה שזה רק הכבל מ-USB ל-6 פינים מסוג 11. פוסט ארוך אבל לסיכום, ניסיתי ב-Windows 7 ו-10, כל שאר כבלי ה-USB עובדים על המחשב הנייד שלי חוץ מניגוני הפלאש אחד. ניסיתי את כל 5 חריצי ה-USB. ביצע את פתרון הבעיות מ-ecu לרתמה. הכל טוב. הדבר האחרון יהיה כבל קישור הנתונים. בבקשה תגיד לי שאני לא צריך לקנות רישיון נוסף כדי לקבל כבל USB נוסף. אני בהחלט אבכה. מנגינות פלאש היא התוכנה הטובה ביותר שאי פעם השתמשתי בה. אין ספק שיש מגירה לכשל בכבלים. בבקשה ייעץ.

שתייגת:

הערות

היכנס או הירשם כדי להגיב.