Forum wsparcia

Błąd odczytu ECU: Nie można odczytać, ponieważ nie mogę połączyć się z serwerem FT.

rjbrittain11@gmail.comrjbrittain11@gmail.com Posty: 6Verified User

2015 R6 Próbowałem w kółko, aby przeczytać mój ECU. Nie udaje się za każdym razem. Dostaje się aż do 100%, a następnie wyświetla okienko pop-up z informacją, że muszę odłączyć ECU lub wyłączyć klucz. Robię to, a następnie naciśnij OK i wyświetla komunikat o błędzie z powodu serwera FT. Mam już plik FT na ECU i jest w porządku od 2017 roku. Co daje? Mam najbardziej aktualne oprogramowanie 2.5.6.6, zainstalowane dzisiaj. Zrestartowałem komputer wiele razy. Zmieniłem uprząż rowerową na uprząż na ławce. Mam pakiet wyścigowy. Czy masz problemy z serwerem? To nie działa dobrze, odkąd jutro wyjeżdżam na wyścig. FT musi zdobyć Sh! & Razem ... Nic, tylko problemy, których nawet doświadczone tunery nie mogą obejść.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj ponownie z najnowszą wersją 2.5.6.8

  • rjbrittain11@gmail.comrjbrittain11@gmail.com Posty: 6Verified User

    tak, to nie działało. Wydaj $3k z Flash Tune i nie mogę połączyć się z moim rowerem, aby zrobić cokolwiek ... Super podekscytowany. Kiedy dzwonimy, nie mamy nic poza bieganiem. Niefortunny.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Mamy setki innych osób, które obecnie uzyskują dostęp do serwera bez żadnych problemów. Jaki dokładnie komunikat o błędzie widzisz?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Masz problem ze sprzętem uniemożliwiający komunikację z ECU. Sprawdź wszystkie połączenia sprzętowe. Czy używasz uprzęży po stronie roweru czy ławki?

  • rjbrittain11@gmail.comrjbrittain11@gmail.com Posty: 6Verified User

    Próbowałem już z uprzężą po stronie roweru i uprzężą na ławce. Oba dostają ten sam błąd. Nie mogę sobie wyobrazić, że jest to problem sprzętowy, gdy przechodzi przez 100% procesu odczytu, dostaje się do 100%,, wtedy ten błąd występuje. To samo dotyczy obu uprzęży.

  • rjbrittain11@gmail.comrjbrittain11@gmail.com Posty: 6Verified User

    To był pierwotny błąd, który dostałem. Następnie zaktualizowałem oprogramowanie do najnowszej wersji i teraz otrzymuję zrzut ekranu, który wcześniej opublikowałem.


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2019

    Zadzwoń na naszą linię pomocy technicznej.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.