Forum wsparcia

Szybka zmiana biegów/automatyczny impuls 2019 R6

Environmentalengineervt@gmail.comEnvironmentalengineervt@gmail.com Posty: 10Verified User
edytowano April 2022 w R6

Kupiłem w zeszłym roku szybki automatyczny impuls zmiany biegów, działa dobrze do dziś. Szybka zmiana biegów na wyższy bieg teraz nie działa, ale zmniejszanie na automatyczne miganie nadal działa, proszę o pomoc. 2019 R6 Sprawdziłem przewody

Komentarze

  • Sprawdziłem przewody i pin do wiązki, wszystko jest w porządku i tak jak powinno być.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Czy wykonałeś test ciągłości w poprzek czujnika po stronie QS? Jeśli to możliwe, proszę o bezpośredni kontakt z wynikami. Pozdrawiam, Octavio

  • foqua24@yahoo.comfoqua24@yahoo.com Posty: 2Verified User

    mają ten sam problem. Naprawiłeś to?

  • tak, musiałem kupić nowy quick shifter i auto blip

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Czujnik posiada 2 lata gwarancji. Jeśli masz problem, powinieneś sprawdzić ciągłość czujnika na obu wtyczkach. Aby sprawdzić ciągłość, włóż 2 kawałki drutu zabezpieczającego w jedną z wtyczek i podłącz do nich multimetr ustawiony na ciągłość i przesuń manetkę w kierunku czujnika. Następnie powtórz na drugiej wtyczce dla przeciwnego kierunku. Jeśli nie ma ciągłości w żadnym kierunku, powinieneś wysłać go do nas w celu przetestowania i wymiany, jeśli okaże się, że jest uszkodzony. Dzięki Mike Pond

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.