Forum wsparcia

Rozwiązywanie problemów z funkcją Auto Blip

fmh1991@yahoo.comfmh1991@yahoo.com Posty: 3Verified User

Mając problem z Auto-blipem w Yamasze R1S 2016, motocykl nie zredukuje biegu. Funkcja szybkiej zmiany biegów działa świetnie, ale potrzebna jest pomoc w rozwiązaniu problemu z automatycznym uderzeniem. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na stronie FT podczas instalacji. Jakakolwiek pomoc byłaby wdzięczna.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy nadal masz ten problem? Dzięki, Jasonie A.

  • fmh1991@yahoo.comfmh1991@yahoo.com Posty: 3Verified User

    tak jestem

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy potwierdziłeś, że zielony przewód jest prawidłowo włożony do złącza ECU? Czy testowałeś obie strony czujnika QS pod kątem ciągłości? Czy próbowałeś zamienić złącza czujnika na uprząż? Dzięki, Jasonie A.

  • fmh1991@yahoo.comfmh1991@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Hej Jason, tak zielony przewód jest prawidłowo włożony w złącze ECU i zamieniłem złącza czujników w wiązce i pręcie pomiarowym Więc kiedy przełączam połączenia czujników włącza auto-blip, ale eliminuje funkcję QS i na odwrót. Ciągłość QS jest w porządku, nie ma tam żadnych problemów. Tak głupie pytanie, ale powiedziano mi, że potrzebuję tylko jednego czujnika push/pull, aby wykonać zarówno szybkie przesunięcie, jak i auto-blip ... czy zostałem źle poinformowany, ponieważ podczas wyszukiwania online widzę starsze filmy z 2 czujnikami.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wygląda na to, że autoblip i quickshift będą działać, ale nie razem w tym samym czasie. Oznacza to, że jeden kierunek czujnika zmiany biegów najprawdopodobniej nie ma ciągłości. Czy na pewno masz ciągłość podczas testowania obu stron czujnika? Potrzebujesz tylko jednego czujnika, a nie starego typu dwóch czujników. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.