Forum wsparcia

mapowanie dla mojej konkretnej konfiguracji, potrzebuję pomocy / wskazówek

lazyfox_inc@yahoo.comlazyfox_inc@yahoo.com Posty: 1Verified User

Zrobiłem kilka różnych rzeczy z moim 07 fz1, mam poślizg na wydechu, brak motyla, a także wyciąłem fajkę w komorze powietrza, filtr powietrza k & n. daje dużą moc przy niższych obrotach, ale gdy osiągnie około 7-9k, wyłącza się. Zainstalowałem 6-pinowy tuner i nie przeszedłem jeszcze przez zmianę jego mapowania, próbowałem uzyskać jak najwięcej informacji o tym, co powinienem zrobić, aby rozwiązać problem, i przejść dalej. Nie mam dostępu do toczącej się drogi, aby zrobić dużo tuningu, ale mam czas i cierpliwość. w zasadzie chcę pozbyć się kilku funkcji mojego motocykla, które już zrobiłem z mapą, którą dostosowuję, ale nie wiem, co zrobić z częścią do tankowania, i nie mogę znaleźć mapy dowódcy mocy, która pomaga w szczególności w przypadku mojego roweru. Wiem, że fz1 i r1 mają ten sam silnik, tylko różne ecu, skok i inne modyfikacje wydajności. chcę się tylko upewnić, że mój rower nie wysadzi ani nie stopi się we mnie w przyszłości. Dziękuję Ci.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, o ile rower nie jest zbyt chudy lub bogaty, nie powinieneś widzieć problemu, jeśli chodzi o wysadzenie go w powietrze. Będziesz chciał upewnić się, że połączyłeś swoje cylindry podczas dostosowywania map paliwa. Pobaw się przez chwilę z tankowaniem i zapłonem, aż znajdziesz się w szczęśliwszym miejscu na rowerze. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.