פורום תמיכה

מיפוי להגדרה הספציפית שלי, זקוק לעזרה / הדרכה

lazyfox_inc@yahoo.comlazyfox_inc@yahoo.com הודעות: 1Verified User

עשיתי כמה דברים שונים ל- 07 fz1 שלי, יש לי החלקה על פליטה, בלי פרפר, כמו גם לגזור את השנורקל שלי בתיבת האוויר, מסנן אוויר K&N. זה עושה כוח רב בסל"ד נמוך יותר, אבל ברגע שהוא מגיע לכ- 7-9k הוא חותך. התקנתי את טיונר 6 פינים, ועדיין לא עברתי את מיפויו מחדש, ניסיתי לקבל כמה שיותר מידע על מה עלי לעשות בכדי לתקן את הבעיה וללכת משם. אין לי גישה לכביש מתגלגל לעשות הרבה מאוד כוונון, אבל יש לי זמן וסבלנות. בעיקרון אני רוצה להיפטר מכמה תכונות על האופניים שלי שכבר עשיתי עם המפה שאני מתאימה אישית, אבל לא יודע מה לעשות עם החלק המתדלק, ואני לא יכול למצוא מפה של מפקד כוח עוזר במיוחד לאופניים שלי. אני יודע ש- fz1 ו- r1 חולקים את אותו מנוע בדיוק שונה של ביצועי אקו, פעימות ומשתנים אחרים. אני רק רוצה לוודא שהאופניים שלי לא יתפוצצו או יתמוססו לי בעתיד. תודה.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, כל עוד האופניים לא רזים מדי או עשירים מדי, אתה לא צריך לראות בעיה בכל מה שקשור לפוצץ את הדבר. אתה רוצה לוודא שאתה מקשר את הגלילים שלך יחד בעת התאמת מפות הדלק שלך. שחק עם התדלוק וההצתה לזמן מה עד שתמצא את עצמך במקום מאושר יותר עם האופניים. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.