Forum wsparcia

Cel solo 2 nie odczytuje danych ecu

johneengineering@yahoo.co.ukjohneengineering@yahoo.co.uk Posty: 3Verified User

Cześć, nie mogę odczytać mojego celu solo 2 z moich danych ecu z mojego roweru r1 2009 w Wielkiej Brytanii. Próbowałem przywrócić mój rower do standardowej mapy. Po zapisaniu plików przeszedł do weryfikacji i nie powiódł się teraz oprogramowanie ftecu mówi mi, że muszę zdobyć licencję na moje ecu, mimo że flashowałem ecu od kilku lat. Motocykl uruchomi się i wygląda na to, że ma standardową mapę. Cel solo 2 nadal nie odczytuje danych, a ftecu wciąż prosi o nową licencję. Kiedy na stronie internetowej licencja napisała przy ostatniej czynności "flash init" Dziękuję John

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć John, czy nie otrzymałeś e-maila, który wysłałem ci wczoraj jako odpowiedź na pytanie o dane ECU? Nie widzę też nic złego w licencji, ale mogła zostać zresetowana przez kogoś innego. Spróbuj ponownie flashować i ponownie poślubić ECU z tą licencją. Dzięki, Jason A.

  • Cześć Jason Mike, agent ftecu w Wielkiej Brytanii dostał licencję dla mnie i ponownie sflashowałem moje ecu OK, teraz z powrotem do mojej oryginalnej mapy OK, bez problemu. Właśnie sprawdziłem e-mail pod kątem mojego adresu e-mail johneengineering@yahoo.co.uk. Nie otrzymałem od Ciebie żadnych e-maili, tylko e-maile są od Mike'a z firmy velox racing, brytyjskiego dostawcy ftecu. Jeśli to możliwe, prosimy o ponowne przesłanie bardzo cennego Johna

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    John, czasami mam problemy z moim e-mailem. Wyślę dla ciebie ponownie! Dzięki, Jason A.

  • Nadal występują problemy z odczytem danych ecu za pomocą celu solo 2, czy ktoś ma dane linii k. Dzięki John

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.