פורום תמיכה

2014 - MT07 Quickshifter לא עובד

mattis.decat20@gmail.commattis.decat20@gmail.com הודעות: 3Verified User
נערך January 2021 in FZ / MT 07
  • היי הרגע התקנתי ותכנתתי את ה קוויקס-שיפטר שלי. כבר התקנתי את ערכת ה- flashtune לפני כן והיא עבדה בלי שום בעיה. הייתה לי מפה מ dynojet. לאחר שתכנת את ה- ECU שלי עבור הוויק-הילוך שלי (הכל עבר בצורה חלקה, בלי שגיאות או שום דבר) הלכתי לנסיעת מבחן וזה לא עבד. ניסיתי שוב כמה פעמים אך לא צלח. כבר בדקתי את המתג במולטימטר. (המשכיות מבחן: לא פעלו -> אין צפצוף ומופעל -> צפצוף) FTECU קיט Quickshift - סוג 7
  • FT נתונים Link ECU קיט הברקה - סוג 9
  • ECU: 1XB - 8591A - 00
  • עזרה יהיה מוערך מאוד!
שתייגת:

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, איזה מחבר מחיישן המשמרת חברתם לרתמת ההילוכים? זה עם חוטים אדומים וירוקים או שחור וירוק? תודה, ג'ייסון א.

• mattis.decat20@gmail.commattis.decat20@gmail.com הודעות: 3Verified User

שלום ג'ייסון אדום / ירוק לתצורת דחיפה כמו כן, האם זה נורמלי שבמפת הקוויק-שיפטר שלי, אין לי אפשרות לשנות את זמני ההרג לכל סל"ד ואין לי הילוך 6 שם? בברכה מאטיס

• mattis.decat20@gmail.commattis.decat20@gmail.com הודעות: 3Verified User

האם אתם עובדים על זה או שאוכל לקבל עוד טיפים לגבי מה אוכל לבדוק?

היי, אוקי זה המחבר המתאים להתקנת הצמדה למשמרת שלך אז. אתה משתמש ברתמת משמרת מסוג 7 שמתחברת לקצה השני של רתמת הצד של האופניים שלך, נכון? מפת העיתוי של QS וההילוכים שאתה רואה מדויקים עבור ה- QS V1.1 הילוך 1 הוא תזמון מעבר מהילוך 1 להילוך 2. הילוך 2 הוא תזמון מעבר מהילוך 2 להילוך 3. וכו '.... אין ציוד מעבר לשישי כמובן, כך שאין לך מה לעבור מהמקום השישי. הייתי רוצה שתנסה כמה קבצים שונים בשבילי ותראה אם זה משנה את מה שקורה כאשר ה- QS שלנו לא עובד. קבצים 1XB-50, 1XB-70 ו- 2RC-10 משתמשים כולם ב- QS v1.0. אני סקרן לראות אם גרסת QS זו פותרת את הבעיה שלך. אנא נסה את אחד הקבצים האלה ודווח לי על התוצאות. תודה, ג'ייסון א.

• feezcoz@outlook.comfeezcoz@outlook.com הודעות: 6Verified User

ברכות, לפני כן היו לי אותן בעיות, אז ניסיתי את מה שהצעת. אז ה- ecu שלי היה 1ws 8591A 00, שה- qs היה qsv1.1, ה- qs שלי לא עבד, אז ניסיתי להבהב 1ws 50 שה- qsv הוא 1.0, וה- qs שלי עובד כמו קסם, אז אני מניח שיש בעיה עם 1.1 גרסה, מקווה שעוזרים תודה!

• feezcoz@outlook.comfeezcoz@outlook.com הודעות: 6Verified User

ברכות, לפני זה היו לי אותן בעיות, אז ניסיתי את מה שהצעת. אז ה- ecu שלי היה 1ws 8591A 00, שה- qs היה qsv1.1, ה- qs שלי לא עבד, אז ניסיתי להבהב 1ws 50 שה- qsv הוא 1.0, וה- qs שלי עובד כמו קסם, אז אני מניח שיש בעיה עם 1.1 גרסה, מקווה שעוזרים תודה!

• ashtongibson@live.co.ukashtongibson@live.co.uk הודעות: 4Verified User

היי יש לי את אותה בעיה עם שלי ביצעתי את כל השלבים לעיל מלבד קובץ חדש שכן כאשר אני מנסה הוא מבקש רישיון עבור ECU חדש. יש עצה? תודה

היי, הרישיון שלך נמצא במצב מאושר, אז אתה אמור להיות מסוגל להבהב ללא בעיה. הסיבה היחידה שזה ייתן לך את ההודעה לרישיון חדש היא אם אתה לא עוקב אחר הנחיות התוכנה כהלכה, אתה מהבהב את הקובץ השגוי או שיש לך בעיה בחיבור החומרה. תודה, ג'ייסון א.

• ashtongibson@live.co.ukashtongibson@live.co.uk הודעות: 4Verified User

היי ג'ייסון תודה על התגובה המהירה. הצלחתי להעלות את הקובץ וה-Quickshifter עבד בערך 20 דקות בדקתי אותו עם מולטימטר אני מקבל קורא מתי הדחף אבל לא בטוח אם זה נכון, אתה יכול לייעץ משהו שאני יכול לעשות? תודה אשטון

נערך December 2021

היי, לחיישן יש שני שקעים: תקע חוט אדום/ירוק הוא PUSH ותקע חוט שחור/ירוק הוא PULL. אז לאופניים שלך יהיה רק אחד מאלה מחובר לחשמל. האם אתה משתמש ב-PUSH או PULL עבור קוויקשיפט? האם אתה בודק המשכיות עם המולטימטר שלך? תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.