Forum wsparcia

Plik Graves Tune

seryphine@gmail.comseryphine@gmail.com Posty: 4Verified User

Mam 2018 r6 i uruchamiam plik melodii pełnej spalin Graves 3. Uruchomiłem aktywną melodię 3 razy zapisując / przesyłając wszelkie zmiany wprowadzone w moim rowerze. Stale pracuje na biegu jałowym między 2-2500 obr./min. Pliki grobów uniemożliwiają Ci przeglądanie tabel paliwowych, a co nie. Zastanawiałem się tylko, czy ta prędkość biegu jałowego jest taka, jak ją ustawili? A może coś jest nie tak i muszę ścigać ducha?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie możesz dokonywać zmian w pliku Gravesa, ponieważ jest on zablokowany. Jeśli odnosisz się do pliku Gravesa w naszej bazie danych, Twój Active Tune nie może wprowadzać zmian w tabelach paliwa, ponieważ funkcja AT jest prawdopodobnie wyłączona.

  • seryphine@gmail.comseryphine@gmail.com Posty: 4Verified User

    Funkcja AT jest włączona i działa. Bardziej zastanawiałem się, dlaczego prędkość biegu jałowego wynosi 2000 obr / min w pliku grobów, skoro zapas i plik nieograniczony wynosiły około 1500-2000 obr / min?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Tak właśnie jest konfigurowany plik Gravesa, nie jestem pewien, dlaczego tak jest, skoro nie zrobiłem tego pliku. Sugerowałbym wypróbowanie pliku nieograniczonego, w którym możesz go ręcznie zmienić, jeśli chcesz inny bezczynny RPM. Dzięki, Jason A.

  • seryphine@gmail.comseryphine@gmail.com Posty: 4Verified User

    Chyba po prostu chciałem się upewnić, że plik działa bezczynnie na 2k również dla innych i nie dzieje się coś dziwnego. Doceniam odpowiedzi!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.