Forum wsparcia

problem szybkich przekładni

Larshansson1973@gmail.comLarshansson1973@gmail.com Posty: 2Verified User

Cześć, mam yamahę R1 2017 z automatycznym strojeniem i zestawem szybkiego przełączania / bliźniaków na moim rowerze. Blipery działają dobrze, ale mam duże problemy z szybkimi przełącznikami, działa dobrze na biegu 1-3, ale mam wiele problemów Kiedy przejdź od 3-4, 4-5, 5-6, czasami działa, a czasami nie ..... ?? Kiedy mam problem, muszę zmienić bieg, muszę poczekać, aż obroty spadną, a następnie użyję sprzęgła i ręcznej przekładni ..... ale tracę dużo prędkości w zawodach. Mam czek i używane kontakty Dźwignie zmiany biegów są ciasne, można je zacisnąć? (Obrazki) Kiedy zabieram komputer na rower, znalazłem tylko „zestaw” bliźniaka Nie mogę znaleźć mapy z szybkimi przełącznikami? Potrzebuję pomocy i rozwiązań w moim problemie z FT ECU /. Pozdrawiam Lars

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Aby wyjaśnić: masz problemy z przejściem od biegów 3 do 4, 4 do 5 i 5 do 6? Ale przesunięcie w dół (6-5, 5-4, 4-3 itd.) Jest w porządku?

  • Larshansson1973@gmail.comLarshansson1973@gmail.com Posty: 2Verified User

    Cześć Kent Thats poprawny .... downshifting działa idealnie !! Problem przeskakiwania od 3 do 6 .....

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Mówisz również, że sometimes działa w górę od 3-4, 4-5, 5-6?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy QS faktycznie powoduje jakiekolwiek cięcie zapłonu? Jeśli masz tester multimetrowy, przetestuj czujnik szybkiej zmiany biegów, aby upewnić się, że wykonuje on pełne połączenie przy zmianie biegu na wyższy. Powinien mieć pełny odczyt ciągłości po przyłożeniu znacznego ciśnienia do czujnika; jeśli się włącza i wyłącza, to jest to zły czujnik, ale jeśli jest cały czas włączony, to wyklucza zły czujnik.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.