Forum wsparcia

Dowolny sposób dostrojenia wymuszonej indukcji

jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

Czytałem porównanie między Woolich a FTECU. Jeden komentarz był taki, że wełna była tylko naturalnie aspirowana, a FTECU może napisać nowy kod, aby móc dostroić się do wymuszonej indukcji? Czy to prawda? Czy to jest dostępne? Jeśli prawda, w jaki sposób mogę uzyskać tę funkcję i na czym ona polega? A jaka jest cena? Zakładam nową tabelę map do odczytu ciśnienia dodatniego? Czy to tylko wymyślone informacje? dzięki

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jedynymi utworami, które mamy do wymuszonej indukcji, są pliki turbo YXZ1000. Wszystko inne jest naturalnie aspirowane. Dzięki, Jason A.

  • arturo8448@yahoo.comarturo8448@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Jason, czy możesz rozwinąć listę plików YXZ turbo, które są łatwo dostępne?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, mam tylko mapę podstawową dla ECU 2HC i B57. Szanse na to, że zwykły użytkownik wysadzi swój samochód, nie wiedząc, jak prawidłowo dostroić mapę, są bardzo wysokie. Myślę, że jeden użytkownik tego forum już doświadczył tego problemu. Zrobiliśmy plik, ale nie mamy tutaj żadnego prawdziwego doświadczenia z samochodem z turbodoładowaniem. Sprawiamy, że plik może wykonywać pewne rzeczy, a następnie sklepy, takie jak Alba Racing, Dasa Racing i Beyond Redline Performance, dostrajają mapę, aby działała poprawnie. Te sklepy mają największą wiedzę na temat korzystania z plików Turbo. Proponuję skontaktować się z nimi w sprawie zakupu mapy, jeśli chcesz jechać tą trasą. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.