Forum wsparcia

jaki rodzaj bata mt09 2020

  • Cóż, chciałbym wiedzieć, czy
  • 6-stykowa uprząż stołowa typu 16 da dla MT09 2020 ECU?

Widziałem już film na YouTube przerabiający MT09 2020 i używali ftecu i działa dobrze, wystarczy usunąć błędy za pomocą OB2. korzystam z mojego oprogramowania i sprzętu na moim R6 2010 i działa idealnie, ale na MT 09 kupiłem teraz w tym miesiącu mam wątpliwości co do uprzęży, jeśli jest to typ 16 i czy pliki znajdujące się w oprogramowaniu działały ...

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano June 2020

    MT-09 wykorzystuje uprząż stołową typu 16. Musisz spojrzeć na naklejkę ECU, aby znaleźć numer części i dopasować go do plików w bazie danych Tuning Suite. Prawdopodobnie używa tego samego numeru części co poprzednie modele.

  • joaopedro.paiva@gmail.comjoaopedro.paiva@gmail.com Posty: 4Verified User

    Ale bicz typu 11 tutaj na stronie pojawia się bicz rowerowy, a nie ławka. To, czego chcę, to ławka z powodu połączenia internetowego oprogramowania Ftecu Miałem już problemy z moim R6, ponieważ ostatecznie kupiłem licencję, której nie potrzebowałem, a nawet dostałem dodatkową licencję, a oprogramowanie nawet próbowało użyj tej licencji, która stała się bezużyteczna. Tutaj, gdy szukam, pojawia się tylko typ 11, ale pojawia się to, aby połączyć się na rowerze, a na ławce pojawia się to, czego chcę:

    Lub wyślij link bata ławki typu 11, jak mi powiedziałeś, ale nie znalazłem?

  • joaopedro.paiva@gmail.comjoaopedro.paiva@gmail.com Posty: 4Verified User

    Mam skan diagnostyczny obd2 dla motocykli Yamaha. Wiem, że jeśli sflashujesz ECU za pomocą uprzęży stołowej typu 16, która działa z bieżącym podłączeniem transformatora 12 V, będziesz mieć włączone światło silnika, a następnie po prostu usunę błędy z Yamaha obd2. A czy z batem typu 11 muszę podłączyć go do motocykla, czy też mogę sflashować ecu bez połączenia z motocyklem? O ile mi wiadomo, tylko jeśli wymyślisz połączenie prądu 12 V, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie migać, ponieważ nie masz prądu 12 V, tak jak podczas jazdy motocyklem z akumulatorem motocykla.

  • jeff_cjeff_c Posty: 13Verified User

    Uprząż rowerowa typu 11 jest instalowana na rowerze, dzięki czemu nie trzeba wyjmować ECU, aby sflashować go tak, jak w przypadku uprzęży warsztatowej typu 16. Wystarczy podłączyć laptopa do złącza typu 11. Zasilanie 12 V pochodzi z akumulatora, gdy oprogramowanie każe włączyć klucz.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.