Forum wsparcia

Jak zdiagnozować brak szybkiej zmiany biegów w modelach 15+

chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

W celu określenia, czy strategia szybkiego przełączania OEM może zostać wyłączona przez. 1) nie jest włączony .. upewnij się, że ustawienie qss jest włączone w desce rozdzielczej, a jeśli ostatnio zaktualizowałeś pliki, upewnij się, że czas zabicia w twoim pliku jest odpowiedni (tylko pliki zespołu wyścigowego) 2) problemy z prędkością koła, zakręcony pierścień prędkości , problemy z usuwaniem abs, przetarcie okablowania (często przedni przewód czujnika prędkości można przeciąć w miejscu, w którym przebiega przez grzejnik), upewnij się, że kanały KMHF i KMHR mają zarówno prędkość odczytu podczas wirowania ręcznego. Pamiętaj, że KMHRC i KMHFC są poprawione i mogą nadal rejestrować wartości prędkości w przypadku awarii. 3) problemy z czujnikiem szybkiej zmiany, jeśli rower jest modelem 15-16 użyj trybu diag 86, aby sprawdzić czujnik, w przeciwnym razie sprawdź kanał QSS_act w rejestratorze danych lub w przeglądarce danych ft, kanał powinien przełączać się między 2 a 6 po aktywacji czujnika . 4) wejście przełącznika sprzęgła. Upewnij się, że przełącznik sprzęgła jest podłączony i funkcjonalny na szelkach. W przeciwnym razie na uprzęży YEC sprawdź pozycję włącznika świateł awaryjnych lub przycisku mapy.

Komentarze

  • fadzilahm4@gmail.comfadzilahm4@gmail.com Posty: 1Verified User

    Hai, teraz jestem używany FTCU Auto Blipper do mojego modelu R1 2015 (2 czujniki) Czy mogę używać Auto Blipper 2017 (pojedynczy czujnik) do mojego R1 2015? Potrzebujesz ponownie nowej licencji aktywacyjnej lub możesz użyć starej licencji (R1 2015 auto blipper)?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jeśli pytasz, czy możesz użyć nowego pojedynczego czujnika zamiast starej podwójnej konfiguracji, to tak, to zadziała. Jednak złącza różnią się od starego czujnika do nowego. Mamy tutaj adaptery, które mogę sprzedać, chyba że chcesz tylko podłączyć czujnik do uprzęży. Dzięki, Jason A.

  • jondjay37@gmail.comjondjay37@gmail.com Posty: 3Verified User

    Mam 2019 R1 i zrobiłem Flash FTECU z poprawnym plikiem. Lampki QSS na desce rozdzielczej nie są wyświetlane. Wszelkie pomysły, jak rozwiązać ten problem?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.