Forum wsparcia

Kod usterki nr 35

djactivity@bluewin.chdjactivity@bluewin.ch Posty: 10Verified User

Cześć, flashuję ECU FJ09 - 2SC-8591A-00 (UE) Aby ominąć kod klucza mam w wersji amerykańskiej 2SC-8591A-20 (US). Kiedy silnik został uruchomiony po raz pierwszy, niestety cewka nie została podłączona. Silnik uruchomiono z kodem nr 35 (normalnie) Teraz nie mogę usunąć kodu nr 35, ale silnik działa normalnie Próbowałem zresetować w trybie DIAG deski rozdzielczej. I niemożliwa jest komunikacja z portem ODB. Jeśli spróbuję z oficjalną diagnostyką Yamaha, zadziała? pozdrowienia

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Powinieneś być w stanie używać portu OBD również do kasowania kodów. Dzięki, Jason A.

  • djactivity@bluewin.chdjactivity@bluewin.ch Posty: 10Verified User

    Cześć, już próbowałem, ale z pamięci flash ECU nie dialoguje już z OBD Jest to podstawowy czytnik OBD, a nie konkretny model Yamaha

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jest mało prawdopodobne, ale możliwe, że może mieć problemy z komunikacją z innym plikiem numeru części. Proponuję najpierw wypróbować inny skaner OBDll. Jeśli to nie zadziała, spróbuj sflashować ECU z pliku zapasowego, a następnie sprawdź, czy możesz komunikować się ze skanerem OBDll lub Yamaha. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.