Forum wsparcia

oprogramowanie nie uznaje mojej licencji

icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com Posty: 6Verified User

oprogramowanie pokazuje im online i pokazuje mój ecu w ramach licencjonowanego ecu, ale kiedy próbuję flau ecu, mówi im, nie jestem właścicielem licencji ecu, co muszę zrobić, aby to naprawić, ponieważ wszystkie linie telefoniczne są powiązane.

Komentarze

  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User
    edytowano July 2019

    Mam ten sam problem z moim ECU i poproszono mnie o zakup nowej licencji. Zrobiłem to i próbowałem flashować ecu, ale to się nie udało. Nie mogę używać ECU od maja. Rower już się nie uruchamia, a wyświetlacz pokazuje błąd. Używam kilku biletów, ale nie mam odpowiedzi, a teraz system jest wyłączony. Nie ma wsparcia od FTECU i nie mogę używać mojego roweru od prawie 2 miesięcy. Teraz zamówiłem uprząż po stronie roweru, ale na kolejny test muszę zresetować dwie licencje. Historia flashowania moich dwóch licencji pokazuje „awarię”.

  • kevin.breeden@gmail.comkevin.breeden@gmail.com Posty: 7Verified User

    To również wydaje się być moim problemem. Moja licencja mówi, że jest ona własnością mojego tunera, gdy próbuję flashować, ale została przeniesiona na moje konto przez niego i pojawia się w moich licencjach, ale nie mogę flashować. Może ktoś zdecyduje się pojawić w FT i odebrać telefon w poniedziałek

  • icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com Posty: 6Verified User

    nie jestem pewien, czy ma to coś wspólnego z ftecu, ale wiem, że EPA spadła na niektóre firmy zajmujące się tuningiem samochodów i prawie całkowicie zamknęło oprogramowanie SCT, chyba że pójdziesz i zajmiesz klasę, a to wciąż daje tylko bezużyteczne parametry do zmiany, nic, co zmieniłoby emisję, więc paliwo i czas. Zaczynam gromadzić mnóstwo bezużytecznych programów tuningowych i tunerów, myślę, że złote dni strojenia na ulicach dobiegają końca, tylko na razie dopuszczalne jest używanie w terenie.

  • icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com Posty: 6Verified User

    Mógłbym już być już pocztą, jeśli mój rower był wyłączony lub nie miałem kopii zapasowej od maja. Nie rozumiem, jak wszystkie informacje są poprawne, a kiedy próbuję je flashować, mówi, że licencja należy do tego samego e-maila, na którym się zalogowałem, jak gówno, które nagle ma amnezję lub Alzheimera.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Proszę mi DM zrzuty ekranu z komunikatem o błędzie lub numery licencji wyświetlane w wiadomości. Dziękuję i przepraszam za problemy, które napotykasz.

  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User

    DdelW5xz2wQUHWNbaOSid3yr

    Mam nadzieję, że możesz go przeczytać. pozdrawiam Piotra

  • pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de Posty: 12Verified User

    Dla Twojej informacji. W ostatnich tygodniach miałem kontakt z Mike Bienvenu, który był bardzo miły i próbował pomóc. pozdrawiam Piotra

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.