Forum wsparcia

Problem wiązki przewodów MT09

Wystąpił problem po ponownym załadowaniu go za pomocą uprzęży warsztatowej, po skończeniu pracy, wydano oprogramowanie: ECU zobrazowane nieprawidłowo, ale ECU nadal działa dobrze bez kodu błędu lub problemu. Próbowałem wiele razy, ale ten sam problem. ECU p / n jest taki sam jak plik do pobrania. pozdrowienia

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki jest numer pliku i numer ECU? Czy wprowadziłeś jakieś zmiany do pliku, który próbujesz sflashować? Oprogramowanie nie pozwala na flashowanie tego pliku, ponieważ istnieje niezgodność z twoim ECU.

  • dlhindustry@gmail.comdlhindustry@gmail.com Posty: 7Verified User

    Jest to 2BS-85910A-00, poprawny plik. Plik pochodzi z Ftecu, nie zmieniłem go w twoim oprogramowaniu. Dzisiaj pracowałem z Suzuki 32920-01H10, ten sam numer

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Podczas sprawdzania dziennika historii flash wydaje się, że masz problem ze sprzętem, który powoduje awarię flasha. Powodem, dla którego ECU nadal działają, jest to, że flash nigdy nie został wykonany. Sprawdź swoje uprzęże za pomocą testera ciągłości.

  • dlhindustry@gmail.comdlhindustry@gmail.com Posty: 7Verified User

    Sprawdziłem uprzęże i interfejs, nadal działa dobrze, więc jak?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Komunikat o błędzie „Nieprawidłowy obraz ECU” w zasadzie mówi, że coś jest nie tak z plikiem, który próbujesz sflashować do ECU. Czy plik jest w jakiś sposób uszkodzony w procesie między pobraniem go z Menedżera plików a próbą flashowania go w ECU (plik w bazie danych nie jest uszkodzony, ponieważ istnieją setki, jeśli nie tysiące, pomyślnych błysków tego pliku bez wszelkie problemy zgłoszone przez innych użytkowników) lub Ty lub ktoś inny wprowadza zmiany w pliku przed flashowaniem, podstawowy problem polega na tym, że coś jest nie tak z plikiem, więc flashowanie nigdy się nie kończy. Przeglądając historię flash, pojawia się wiele komunikatów o błędach związanych z problemami z niedopasowaniem / uszkodzeniem plików w wielu różnych motocyklach. Oznacza to, że istnieje wyraźny problem w systemie sprzętowym Flash, w tym być może w komputerze, którego używasz.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.