Forum wsparcia

Problem szybkiej zmiany biegów

Wiem, że wspomniałem o tym w poprzednim poście, który napisałem, ale w tym momencie próbowałem wszystkiego, co mogłem wymyślić, aby to naprawić bez powodzenia. Mój szybkozłącze do mojego FZ07 2017 działa poprawnie tylko na biegach 1-3, po czym muszę w zasadzie bezsprzęgłowej zmiany biegów. Wydaje mi się, że czujnik nadal działa, ponieważ bezsprzęgłowa zmiana biegów jest teraz o wiele łatwiejsza i płynniejsza, ale to w pewnym sensie nie wystarcza, by działać szybko. Próbowałem mieć normalną pozycję zmiany biegów z podłączonym czujnikiem PULL i typem oprogramowania ustawionym na normalnie otwarty (NO). Nie działał Więc zmieniłem go na GP shift, włączyłem wtyczkę na PUSH i oprogramowanie na normalnie zamknięte (NC). Ten sam problem, tylko biegi 1-3 zmieniają się prawidłowo bez zwalniania przepustnicy. Jakieś sugestie, jak to naprawić lub co dalej?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy masz uprząż szybkiej zmiany typu 6 lub 7? Czy możesz również dołączyć zdjęcie swojego ustawienia dźwigni zmiany biegów? Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.