פורום תמיכה

סטטוס נכשל (לא מוצא את בעיית החומרה)

christian.ddalcin@gmail.comchristian.ddalcin@gmail.com הודעות: 5Verified User

נתקל בבעיות בערכת כוונון הבזק מסוג MT07. אז שיניתי את נקודת המגע של כבלי האדמה 3 פעמים שונות עכשיו. הוצאתי את השלושה (צהוב, אדום וכתום) והחזרו שוב כדי לוודא שהם מחוברים נכון. ואני עדיין מקבל סטטוס כושל כשאני הולך לכתוב ECU. יש לי תחושה אולי אני מכניס את 3 חוטי הצבעים השונים האלה לחריצים שגויים. צהוב נכנס ל -6, אדום נכנס ל -13 וכתום ל -22. האם זה נכון ?. ממש ממש נגמרו לי האפשרויות שכן בדקתי את כל החיבורים הללו פעמים רבות מעת ומפוסטים אחרים בפורום זה נושא הסטטוס הכושל נועד להיות בעיית חומרה. מישהו יכול בבקשה לעזור!

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אנא פרסם תמונות מפורטות של התקנת הרתמות שלך כדי שנבדוק. תודה, ג'ייסון א.

• christian.ddalcin@gmail.comchristian.ddalcin@gmail.com הודעות: 5Verified User

השתמשתי במולטימטר כדי לבדוק את כל החוטים ואת חוט האדמה וכולם זרם יעיל שעובר. לא הצלחתי למצוא הוראות כיצד להתקין את הערכה רק בסרטוני YouTube. האם יש מישהו שאוכל לפנות אליו באמצעות הנייד, המספר בתיבה לא עובר

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, המספר שלנו 888-543-6302 יעבור בכל זמן בימים שני-שישי 9 בבוקר עד 17:00 בערב. אם יש לך תיבה חדשה יותר עליך לפתוח אותה ולראות קטע שעליו כתוב "זקוק למסמכים?" מסמכי ההתקנה שלנו כולם באתר שלנו. עבור אל ftecu.com ואז התחבר לחשבון הלקוח שלך. לאחר כניסה בחר במרכז המסמכים ואז מצא את המסמך שלך. אנא וודא שאתה רושם את ה- Datalink של ה- USB לפני קבלת המסמך. נראה שהסיכות שלך נמצאות במיקומים הנכונים ממה שאני יכול לומר. אנא התבונן בצד השני של מחבר ה- ECU ובדוק אם כל הסיכות מהרתמה בצד האופניים נראות מוכנסות לחלוטין למחבר כמו מראה סיכות ה- OEM. תודה, ג'ייסון א.

תודה על בעיית התגובה המהירה שלך שנפתרה היה צורך לדחוף את הסיכה פנימה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.