פורום תמיכה

אין רישיון זמין, אין אפשרות שחזור מוצגת.

tylerwatt12@gmail.comtylerwatt12@gmail.com הודעות: 3Verified User
נערך May 2 in ECU Licensing

אני מחפש עזרה בנוגע לבעיה שנתקלתי בה בזמן שניסיתי להבהב את ה-ECU שלי. במהלך התהליך, המחשב הנייד שלי נכבה באופן בלתי צפוי, מה ששיבש את הליך הכתיבה. מאז, לא הצלחתי לחדש את ההבזק מכיוון שהמערכת מנחה אותי כעת לרכוש רישיון חדש מבלי להציע כל אפשרות לשחזור רישיון. למרות פניית ל-FTECU פעמיים בטלפון ופעמיים בדוא"ל, לא קיבלתי שום תגובה או הדרכה. חוסר התקשורת הזה מדאיג מאוד עבור מוצר שביליתי בו את $800. ניסיתי שלבים לפתרון בעיות כמו הפעלת הפעלת המחשב וההצתה של האופניים ללא הועיל. בדיקת היסטוריית הרישיונות שלי באתר מציגה רק "flash init". מכיוון שלכאורה ה-FTECU כותב בלוקים גולמיים לזיכרון הבזק או ל-EEPROM, שכתוב הפלאש אמור להיות משימה טריוויאלית, אבל נראה שאני מעוכב על ידי מודל הגנת הרישוי (DRM), אולי מאמת סכום בדיקה מקוון? אני גם מבין שמודל הרישוי הזה לא תמיד היה ככה. זה מייאש לראות כל כך הרבה אחרים בפורום הזה עם אותן בעיות, שהייתי מחשיב אותן כרגרסיה במידת הידידותיות למשתמש, במיוחד כשהיא משפיעה ישירות על השימושיות של המוצר ועל חווית הלקוח הכוללת. כל תמיכה ותובנות יתקבלו בברכה.

הערות

• tylerwatt12@gmail.comtylerwatt12@gmail.com הודעות: 3Verified User

עברו שבועיים מאז שיצרתי קשר לראשונה עם FTECU בנושא זה, זה מאוד מאכזב. יתר על כן, נראה שגם טוד וגם ג'ייסון, שעשו בעבר איפוסי רישיון כבר לא עובדים בחברה. שלחתי דואר אלקטרוני לבעלים, דוא"ל מכירה, התקשרתי מספר פעמים. אני ממש שונא להעלות סירחון על זה, אבל אם אתה מוכר פתרון תוכנה, צריך להיות תמיכה עבורו.. כרגע אני בוחן אפשרויות אחרות כדי לפתור את זה, שאינן כוללות לתת FTECU עוד $100 (שהוא מה נאמר לי כפתרון.) אני לא יודע אם אתם פוגעים בכסף או לא מאמינים שאני באמת מהבהב רק ECU בודד, אבל לא כך צריך להתייחס ללקוחות ללא קשר.

היכנס או הירשם כדי להגיב.