Forum wsparcia

2018 R1

haowiekaboom@yahoo.comhaowiekaboom@yahoo.com Posty: 5Verified User

Witam, w końcu przestawiam się na układ wydechowy 3/4 decat i już sflashowałem plik bez ograniczeń. Moje pytanie dotyczy czujników O2. Czy trzeba je usunąć? Czy oprogramowanie FTECU faktycznie wyłącza czujnik, czy tylko wyłącza kody błędów z powodu braku czujnika O2? Jeśli nie wyłączy czujnika O2, jak zareaguje ecu?

Komentarze

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Czujniki są wyłączone i można je usunąć. ECU może wymagać pewnej regulacji paliwa, aby uwzględnić zmianę spalin.

  • haowiekaboom@yahoo.comhaowiekaboom@yahoo.com Posty: 5Verified User

    Jakiego stołu będę potrzebował, aby wyregulować tankowanie? Jakiś czas temu dodałem do zakładek post, w którym jest podobne pytanie, a jason@ftecu odpowiedział poniżej. Muszę gdzieś jeszcze zaktualizować tankowanie? „Sugeruję użycie pliku Unrestricted dla twojej aplikacji. Ta mapa jest dokładnie taka, jak myślisz. Bierzemy podstawową mapę i usuwamy wszystkie ograniczenia oparte na prędkości / biegu / emisji, a następnie optymalizujemy ją pod kątem wydajności ogólnie z pełnym układem wydechowym . System 3/4, który masz naprawdę, nie będzie się zbytnio różnić od pełnego systemu, więc ta mapa powinna działać dobrze dla ciebie. Dzięki, Jason A."

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.