Forum wsparcia

mówiąc mi zły e-mail dla licencji na ecu

Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

Udało mi się sflashować amerykańską wersję fabryczną do mojego ECU, po wprowadzeniu kilku poprawek chciałbym sflashować w mojej nowej melodii, ale program nie chce teraz połączyć się z moim e-mailem. Kiedy otwieram oprogramowanie ftecu, żaden z moich plików nie pojawia się, więc otwieram je za pomocą menedżera plików, z plikiem otwartym w oprogramowaniu, idę do wyboru urządzenia i mówi, że urządzenie jest zarejestrowane na mój adres e-mail i nie pozwala mi pisać. Próbuję się zalogować i prosi mnie, żebym zrobił to ponownie. Próbowałem to zrobić kilka razy, ale wydaje mi się, że uzyskuję takie same wyniki, każda pomoc byłaby wdzięczna, dzięki Ryan

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Wygląda na to, że utworzyłeś dwa loginy e-mail. Jeden z nich ma spację przed e-mailem, a drugi nie. Wyślij mi zrzut ekranu pudełka po kliknięciu menedżera urządzeń. Pozdrowienia

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    ofFrkZfulP41s Mam nadzieję, że o to ci chodziło, czy potrzebowałeś tego z podłączonym ecu?

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Przepraszamy, że moje oprogramowanie nie zostało podłączone do pierwszego

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Myślę, że to sprzęt, ale mam nadzieję, że to pomoże

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Z jakiegoś powodu twoje USB jest połączone z twoim e-mailem zarówno z spacją, jak i bez spacji. Czy jesteś w stanie zalogować się na oba i który z nich działa dla Ciebie? Pozdrowienia

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Mogę zalogować się tylko za pomocą adresu e-mail bez spacji, gdy próbuję zalogować się za pomocą spacji, pojawia się komunikat o nieprawidłowym adresie e-mail.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Ok, zobaczę, czy mogę dostać program, aby naprawić to również dla Ciebie. Może to zająć trochę czasu, ponieważ będą przez jakiś czas niedostępni. Czy możesz również wysłać mi zrzut ekranu strony Licencja w witrynie internetowej, na której jesteś zalogowany w swoim zwykłym e-mailu bez spacji. Pozdrowienia

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Wd30elcTSand Dziękuję, doceniam Twój czas

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Zakładam, że jeśli zalogujesz się na stronie tym samym adresem e-mail ze spacją z przodu, pokaże się licencja? Gdy program wróci, poproszę ich, aby również się tym zajęli. Pozdrowienia

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Tak, zgadza się, strona pokazuje moją licencję po zalogowaniu się z adresem e-mail ze spacją na początku. Jeśli jednak spróbuję użyć adresu e-mail ze spacją z przodu, aby zalogować się za pomocą pakietu Tuning Suite, pojawi się komunikat „nieprawidłowy adres e-mail”. Jeśli to możliwe, chciałbym, aby licencja była przypisana do zwykłego adresu e-mail bez spacji, proszę, jeśli nie będzie to możliwe, będę zadowolony z jakiejkolwiek pracy. Dziękuję

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, tak jak podejrzewałem. Nie jestem pewien, czy możesz przenieść licencję na swoje konto bez miejsca i sprawdzić, czy to działa, ponieważ po mojej stronie USB rozpoznaje oba jako takie same. Uważam, że nadal byłby to problem podczas próby flashowania. Będę musiał się tym zająć. Pozdrowienia

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Kiedy próbowałem przenieść moją licencję na e-mail bez spacji, pojawia się komunikat „Błąd: konto docelowe nie ma zarejestrowanego sprzętu”. Próbowałem zaktualizować swój adres e-mail, gdy byłem zalogowany do pakietu tuningowego, ale wciąż zatacza mnie to w kółko, czy możesz pomóc mi zarejestrować mój sprzęt pod odpowiednim adresem e-mail?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Niestety byłoby to coś, o co musiałby zadbać rozwój. Poinformuję ich w poniedziałek i mam nadzieję, że wszystko zostanie rozwiązane dla ciebie i innych. Pozdrowienia

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Brzmi dobrze, dzięki.

  • Builderblades@gmail.comBuilderblades@gmail.com Posty: 10Verified User

    Czy rozwój miał szansę się temu przyjrzeć?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.