Forum wsparcia

Plik Turbo YXZ

kwalterb@yahoo.comkwalterb@yahoo.com Posty: 4Verified User

Mam problem ze zrozumieniem, co robi każdy parametr mapowania doładowania. Obecnie używam czujnika Bosch TMAP 3 bar i przeskalowałem czujnik (o ile rozumiem) do pracy z ECU, ale mam problem z wybraniem go. ECU wydaje się skutecznie kompensować dodane doładowanie i Osiągnąłem dość płynnie niskie 12 AFR pod obciążeniem, ale jeżdżę bogaty przy prędkościach przelotowych (niskie 11 AFR). Przeskalowałem czujnik, aby działał jako 2 bary, ale zmiany wokół mapy MAP/RPM 50% nie robią różnicy przy ciśnieniu 0 (1 bar). Fabryczne skalowanie wygląda tak, jakby czujnik powinien ignorować doładowanie w dostrojeniu MAP/RPM i uwzględniać to tylko z mapą „Boost Fuel Comp”. Czy powinienem skalować czujnik, aby zachowywał się w ten sposób? Używam również wtryskiwaczy Sidewinder i doładowania regulatora ciśnienia paliwa i skalowałem wtryskiwacze do mniej więcej 70%, ale czuję, że to również jest złe. Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana. Tak dużo pytań....

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jak powinien był wspomnieć Kent, kiedy sprzedawał aktywację tego pliku turbo, nie oferujemy żadnego realnego wsparcia dla tych melodii. Są sprzedawane tylko autoryzowanym dealerom, ponieważ Alba Racing i Beyond Redline Performance są jedynymi, którzy znają ten plik. Możesz spróbować skontaktować się z którymkolwiek z nich, ale być może będziesz musiał zapłacić za niestandardowy plik od nich lub zapłacić za ich czas na wsparcie. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.