Forum wsparcia

AIM Solo 2 DL

hberessi@comcast.nethberessi@comcast.net Posty: 7Verified User

Czy masz jakieś zalecane ustawienia umożliwiające mojemu AIM Solo 2 DL otrzymywanie danych z mojego ECU? Mam 2017 R6 z twoim pełnym pakietem wyścigowym. Gdy pobieram moje dane, niezależne dane AIM (np. GPS, akcelerometry itp.) Wracają poprawnie, ale dane ECU wracają jako linie proste, fale kwadratowe lub inne niesensowne przedstawienie. Dzięki.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    O tym dowiesz się wkrótce.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć Haim, Czy włączyłeś rozszerzone dane FTECU w ECU? Czy przesłałeś plik XC1 Can Config do Solo2 DL? Dzięki, Jason A.

  • hberessi@comcast.nethberessi@comcast.net Posty: 7Verified User

    Cześć Jason, tak. Konfiguracja CAN to „R1stream032617” (20170327_001836_009614.xc1) Dzięki. Haim

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Haim, ten plik XC1 jest prawdopodobnie Twoim problemem. Pozwól, że wyślę ci jeszcze jedną do wypróbowania. Będę musiał wysłać Ci wiadomość e-mail, ponieważ nie mogę dołączyć XC1 do tego forum. Dzięki, Jason A.

  • hberessi@comcast.nethberessi@comcast.net Posty: 7Verified User

    Cześć Jason, przepraszam za opóźnienie w otrzymaniu odpowiedzi. Nowy plik, który mi przesłałeś, załatwił sprawę. Wszystkie moje dane ECU są teraz wyświetlane. Musiałem zmienić skalę na kilku kanałach w Race Studio, aby uzyskać sensowne wykresy, ale wszystko wydaje się działać dobrze. Dziękuję Ci. Bardzo doceniam pomoc. Haim

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Haim, wspaniałe wieści, cieszę się, że teraz działa dla ciebie! Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.