Forum wsparcia

zainstalowane groby 3/4, którą mapę powinienem załadować?

herbf02@gmail.comherbf02@gmail.com Posty: 8Verified User

Cześć, jak wskazuje tytuł, zainstalowałem system 3/4. Teraz widzę w plikach stron trzecich plik grobów 3/4. Moje pytanie brzmi: czy mogę przesłać nieograniczony plik r1 dla mojego roweru jako bazę ORAZ plik grobów 3/4, czy po prostu wgrać plik grobów 3/4? Pytam, bo nie ma mapy paliw w pliku 3/4, którą widzę, tylko opcje wyłączania zaworów exup i tak dalej?

Tagged:

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wystarczy pobrać plik Graves 3/4 i sflashować go do swojego ECU. Powodem, dla którego nie widzisz map paliw w pliku Graves, jest to, że jest on zablokowany, więc te elementy są ukryte i nie można ich modyfikować (ani kopiować).

  • herbf02@gmail.comherbf02@gmail.com Posty: 8Verified User

    Rozumiem, dziękuję za twoją pomoc

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Bez obaw! 👍️

  • herbf02@gmail.comherbf02@gmail.com Posty: 8Verified User

    cześć przepraszam za ciągłe dręczenie, zauważyłem plik, który chcę sflashować w notatkach, który mówi, że działa najlepiej z „aktywną melodią, zapasowym filtrem powietrza i pompą gazu” teraz wiem, że mam blokadę smogu od płyt, więc wiem, aby wyłączyć Jednak zawór AIS nie mam aktywnego zestawu do regulacji. Czy jest coś, co powinienem „wyłączyć / włączyć”, co powinienem sprawdzić w menedżerze kodów diagnostycznych? Jeszcze raz dziękuję za pomoc -Herb

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2019

    Czy masz pełny układ wydechowy? Nadal używasz zapasowego czujnika O2?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.