פורום תמיכה

ערכת FTECU - R1 16 - מפה והגדרות מומלצות

mchristofori@hotmail.commchristofori@hotmail.com הודעות: 7Verified User
נערך August 2019 in R1

הי, יש לי R1 16 עם חתול מוחק פליטה קצרה של שני אחים ואת ה- FTECU Autobliper Auto. זה אופני הרחוב שלי ומלבד השינויים האלה כל המלאי שלו. מה המפה המומלצת לאופניים זה (יש לי את ערכת הספסל)? ללא הגבלה, מלאי או משהו אחר? השתמשתי באחד הבלתי מוגבל אך אפליקציית המצערת הפכה לאגרסיבית מאוד לכיבוי ובאופן היישום הראשוני, והקשתה מאוד לשנות את המהירות בטווח הנמוך והאמצעי. העליתי את המניה (לא בטוח אם זה הטוב ביותר אבל נכון לעכשיו אני רוצה להפוך את האופניים פחות אגרסיביים) כדי לנסות ולתקן את הבעיה הזו אבל לא בטוח באיזה הגדרת ecu עלי להשתמש. להשבית את הלולאה הסגורה? להשבית ערך צריכת קרוב? האם להשבית את קיצוץ הדחייה של INJ? להשבית את שסתום ה- AIS? להשבית את בקרת מעכבי האקסל? כמו כן כל המלצה על קניות באזור המפרץ, שם אוכל להכין מפה מותאמת אישית לאופני במידת הצורך? תודה! מרסלו

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

באיזה מצב נסיעה היה לך הסט של R1 שלך? הייתה לו תגובת מצערת אגרסיבית מדי בכל המצבים? ייתכן שתנסה להגדיר את השבתת בקרת ההפעלה של Accel ל "true". ECU של המניה מפגר את תזמון ההצתה של בערך 200 מ 'במאמץ להחליק את המעבר הפתאומי מהמצערת. השבתת הגדרה זו על פי הדיווחים גורמת למעבר חלק יותר עבור רבים. אתה יכול גם לנסות להשבית את חיתוך הדלק של המזרק, מכיוון שה- ECU של המניה מפחית דלק לחלוטין בהאטה של מצערת סגורה, מה שמביא לעתים קרובות לתגובה של מצערת פתאומית. אין סיבה להשבית את הלולאה הסגורה אלא אם כן תיפטרו מחיישן ה- O2. אותו דבר עם שסתום AIS. שסתום כניסת האוויר נמצא בעצם שם להפחתת רעשי הצריכה, ולכן השבתתו מותירה אותו במצב פתוח. עבור לכרטיסיית הדילר שלנו באתר ftecu וחפש את הקרוב אליך.

• mchristofori@hotmail.commchristofori@hotmail.com הודעות: 7Verified User

Tks בשבילך תשובה. עם המפה הבלתי מוגבלת שאני רוכב עם כוח 1, גם כוח 2 היה פתאומי ואיטי להגיב. באיזה מפה עלי להשתמש? מלאי, ללא הגבלה או משהו אחר? בדיוק חזר מנסיעה עם מפת המניות שזה לא היה פתאומי אלא איטי מאוד להרים בטווח הבינוני הנמוך. עצות עד כה

נסה להסתכל בכמה מקבצי הצד השלישי בבסיס הנתונים שלנו. אינך יכול לבצע בהם שינויים, אך יתכן שהתדלוק שלהם יתאים יותר ליישום שלך. השימוש בקובץ המניות עם פליטה של מחיקת חתול ככל הנראה פועל בצורה רזה, כך כנראה הסיבה לחוסר כוח.

תודה! אני אעלה את ה- R1 16 Graves-למחוק את החתול ונבחן את האופניים היום.

הי קנט, הגברים של הקברנים באמת עזרו להחליק את המצערת, עד כה הייתה המפה הטובה ביותר ליישום שלי. עם זאת כעת יש לי שני בעיות לצערי: שגיאה 17 אין לוח המחוונים. אני חושב שזה משהו בשסתום ה- exup (אני מסיר אותו כשהתקנתי את האגזוז אחרי השוק ומעולם לא היה לי בעיה זו על המקף). הנושא החשוב ביותר כעת הוא שאני לא יכול לגשת לתפריט של האופניים שלי, המקף עובד בסדר ( מהירות, סל"ד, הילוכים, דלק) אבל יש לי פונקציונליות מוגבלת, אינני יכול לשנות את מצבי הרכיבה או את התפריט הראשי או כל תצורה אחרת. זה מעולם לא קרה וכולם מאמינים שכל האלקטרוניקה כבויה ואני לא יכולה לשנות אותה. יש לך מושג מה קורה? תודה וסליחה על כל ההודעות אבל אני מאמין שאתה האנשים הטובים ביותר לשאול על כך.

נערך August 2019

במפת גרייבס, האם הגדרת את שסתום ה- EXUP לנטרול ולהבהיר אותו ל- ECU שלך? נורת מנוע הסימון נועלת אותך מהמחוונים. ברגע שהקוד מסולק פונקציונליות המקף המלאה חוזרת.

אם אני זוכר נכון לא היו אפשרויות בהגדרות ecu, אני אבדוק שוב. כיצד אוכל לנקות את הקודים לאופניים אלה? האם זה משהו שאני יכול לעשות או שאני צריך לקחת לסוחר? טקסים

בקובץ Graves, אתה צריך אפשרות להשבית את שסתום EXUP. ברגע שתגדיר את זה לנטרל ולהבהיר אותו ל- ECU שלך, זה אמור להיפטר מקוד השגיאה.

מושלם תודה ! אני אתקן את זה עכשיו :)

tks הרבה עבור קנט התמיכה, כולם עובדים מצוין על האופניים עם המיפוי החדש ושסתום יציאה מושבתים.

היכנס או הירשם כדי להגיב.