Forum wsparcia

Nie można sflashować ecu

Witam wszystkich, więc mam tę uprząż ft ecu od dłuższego czasu, ale nigdy jej nie uruchomiłem, mieszkam w UE, rozwiązałem problem 5 razy już wszystko się sprawdza, wyjątek powstał, gdy przeskakuję żółte i czerwone przewody i skręcam po włączeniu zapłonu pompa paliwowa wydaje tykający dźwięk przez kilka sekund, a następnie zatrzymuje się. Sprawdziłem przewód, ale jest on we właściwej pozycji, całkowicie osadzony i zablokowany, nie jest uszkodzony ani nic podobnego, przewód uziemiający znajduje się w miejscu, o którym mówi instrukcja, i wyszlifowałem miejsce, aby uzyskać maksymalną łączność, ale kiedy idę do laptopa, nie pisze teraz, czy to możliwe, że laptop nie jest wystarczająco mocny? Lub że korzystam z połączenia hotspot? ale jeśli jest to żółty przewód, nie wiem, jak go rozwiązać, ponieważ znajduje się w 6. otworze w 1. rzędzie w pełni osadzonym, ale nadal wydaje dźwięk tykania, dziękuję wszystkim z góry. Rower: 2021 mt07 eu numer ecu BAT-8591-A10 mapa używana dynojet mt07 2021 dna filtr powietrza akrapovic exaust

Komentarze

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witam Aby twój ECU mógł pisać, będziemy potrzebować dostępu do twojego ECU. Uruchom oprogramowanie i podłącz USB do komputera i roweru. Wybierz plik mapy, który chcesz sflashować i w razie potrzeby wprowadź wszystkie poprawki na mapie. Odłącz ECU od wiązki motocykla i włącz zapłon. Pod urządzeniem wybierz napisz ECU. Nie podłączaj ECU, dopóki drugi klucz nie pojawi się na komunikacie. Załaduje obraz ECU, a następnie sprawdzi ECU i poprosi o przypisanie licencji. Stamtąd pojawi się monit o odłączenie 6pin, następnie wyłączenie klucza, a następnie podłączenie 6pin. Nie ma potrzeby odłączania 6 pinów, ponieważ mamy odłączony ECU. Po monicie o podłączenie 6pin pojawi się monit o włączenie, czyli kiedy podłączysz ECU i wybierzesz ok. Po tym powinien zacząć zapisywać ECU. Mikrofon

  • coreymaster22@yahoo.comcoreymaster22@yahoo.com Posty: 2Verified User

    Jakie było rozwiązanie?

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Corey, spróbuj tego, co powiedział Mike. Przeprowadziłem Cię przez telefon, ale może nie wyraziłem się tak dokładnie, jak opisuje Mike. daj mi znać co się stanie.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.