Forum wsparcia

Sflashowałeś niewłaściwe oprogramowanie ECU?

adameister@gmail.comadameister@gmail.com Posty: 2Verified User

Cześć, sflashowałem mój 2020 z nieograniczonym plikiem dla 2020 ECU część 1332, zanim zdałem sobie sprawę, że nie zawiera on opcji QS Enable. Po przeczytaniu tego forum wydaje się, że powinienem był użyć nieograniczonego pliku dla części 1332 ECU 2018, który zawiera opcję QS. Czy możesz potwierdzić? Czy w takim przypadku będę musiał kupić kolejną licencję, aby sflashować inny plik? Dziękuję Ci.

Komentarze

  • adameister@gmail.comadameister@gmail.com Posty: 2Verified User

    Nieważne, otrzymałem odpowiedź na mój e-mail z poprawnym plikiem.

  • sleone86@yahoo.comsleone86@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Wierzę, że zrobiłem to samo i radzę sobie z tym teraz. Sflashowałem z400 bez ograniczeń z innymi numerami niż moje ecu w moim rowerze. Za każdym razem, gdy próbuję ponownie flashować z poprawnymi numerami, pojawia się komunikat, że nie znaleziono licencji. Frustrujące, ale mój błąd. Mam 21 ninja 400 abs, wszelkie wskazówki byłyby bardzo mile widziane

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Podaj numer PN ecu i plik, który po raz pierwszy w nim wgrałeś, wypróbuj także plik podstawowy (nie nieograniczony), który pasuje do numeru części ecu i sprawdź, czy działa.

  • m29workshop@gmail.comm29workshop@gmail.com Posty: 1Verified User

    Flashuję moje frimeware R6 przez r7 i teraz nie mogę zmienić oprogramowania frimeware na standardowe, proszę o pomoc

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    problem został rozwiązany poprzez e-mail

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.