Forum wsparcia

Potrzebujesz wskazówek dotyczących kodów diagnostycznych, które należy wyłączyć w konfiguracji My 2018 R1

Doulos1992@gmail.comDoulos1992@gmail.com Posty: 5Verified User

Witaj forum FT-ECU, zwracam się z pytaniem dotyczącym kodów diagnostycznych, które muszę wyłączyć w mojej konkretnej konfiguracji, i mam nadzieję, że niektórzy z was mogą udzielić porady. Mój motocykl to Yamaha R1 z 2018 roku i wyposażyłem go w następujące modyfikacje: - Zestaw ECU samodostrajający FTEcu Yamaha Active Tune AFR - Zestaw ECU FlashTune Type 8 Yamaha R1 RM R1S FZ10 MT-10 R6 Bike Side Tune Kit - Graves Motorsports Smog Block Off Plates do motocykli sportowych Yamaha - Graves Yamaha R1 Cat Eliminator Exhaust Valve Type-R - Wyścigowy filtr powietrza Otrzymałem wcześniej mapę od Graves Motorsports, która działała bardzo dobrze. Podczas konfigurowania tej mapy współpracowałem z instalatorem, aby określić, które kody diagnostyczne należy wyłączyć. Było to mniej więcej rok lub dwa lata temu. Niedawno rozładował się akumulator w moim rowerze, który następnie został naprawiony przez dealera. Po powrocie do jazdy zauważyłem, że świeci się kontrolka silnika. Po podłączeniu roweru do komputera okazuje się, że czujnik O2 zgłasza błąd. Po porównaniu z moją poprzednią mapą odkryłem, że niektóre kody się zresetowały. Teraz nie jestem pewien, które kody bezpiecznie wyłączyć, biorąc pod uwagę moją obecną konfigurację. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie porady lub wskazówki w tej sprawie. Które kody diagnostyczne powinienem wyłączyć w mojej bieżącej konfiguracji? Z góry dziękuję za Twoją pomoc.

Tagged:

Komentarze

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.