Forum wsparcia

Jestem noobem, mam nadzieję, że ktoś może rzucić światło

skate_board26@yahoo.comskate_board26@yahoo.com Posty: 1Verified User

Właśnie otrzymałem mój „zestaw” do tunera ławkowego od FTECU. To mój pierwszy raz, kiedy próbuję dostroić rower lub robię to tak daleko, lol mam kruka r1 2018. zainstalowałem wydech 3/4 M4 Street Slayer, poza tym rower jest zapasem 100% zauważyłem, że działa lean od czasu usunięcia kota i instalacji wydechowej, co mnie tutaj doprowadziło.Słyszałem wiele dobrych rzeczy o FTECU i postanowiłem dać mu szansę, postępowałem zgodnie z instrukcjami i pobrałem oprogramowanie i byłem patrząc na publiczne pliki, ale widzę tylko pliki „zapasowe”, „nieograniczone” dotyczące mojego konkretnego roweru i roku, zauważyłem, że groby oferują mapy dla r1, ale tylko do 2017 roku nie jestem pewien, czy zadziała w moim 2018 i nie chciałem ryzykować jakąkolwiek krzywdę, więc zdecydowałem się ich nie używać, czy ktoś może rzucić trochę światła lub wskazać mi właściwy kierunek, np. jakieś informacje o tym, czym są pliki "nieograniczone", inne te nieograniczające mapy przepustnicy i zakładam emisje Co mogę zrobić w odniesieniu do mój problem Lean nie jest melodią r i nie czuję się komfortowo strojenie lub korygowanie na własną rękę dzięki za poświęcony czas

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, chcesz się upewnić, że używasz tylko numerów części plików, które pasują do numeru części ECU. W związku z tym postąpiłeś właściwie, nie używając pliku Graves z 2017 roku. Sugeruję użycie pliku Unrestricted dla twojej aplikacji. Ta mapa jest dokładnie tym, o czym myślisz. Bierzemy podstawową mapę i usuwamy wszystkie ograniczenia związane z prędkością / biegiem / emisją, a następnie optymalizujemy ją pod kątem wydajności ogólnie przy pełnym układzie wydechowym. System 3/4, który posiadasz, nie będzie się zbytnio różnił od pełnego systemu, więc mapa powinna działać dobrze dla Ciebie. Dzięki, Jason A.

  • haowiekaboom@yahoo.comhaowiekaboom@yahoo.com Posty: 5Verified User


Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.