Forum wsparcia

Stosy prędkości Yamaha R6 EDR 2020

aaronwhitt18@hotmail.comaaronwhitt18@hotmail.com Posty: 5Verified User

Witam, mam model 2020 R6 z pełnym wydechem Arrow, filtrem powietrza DNA i stosami prędkości EDR Performance. Zamierzam użyć nieograniczonej mapy z aktywnym strojeniem, ale zastanawiałem się, czy są jakieś konkretne zmiany, które musiałbym wprowadzić na AFR, aby zrekompensować stosy? Moim głównym zmartwieniem byłoby, aby rower jeździł z nimi bardziej szczupły. Zauważyłem również na mapie Graves, że zakres RPM jest inny dla stosów prędkości niż na mapie nieograniczonej i czy powinienem również zmienić zakres RPM? Dzięki!

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Jeśli używasz systemu Active Tune z mapą bez ograniczeń, powinieneś być dobry. Upewnij się, że wybierasz się na jazdę próbną tak, jak normalnie jeździsz lub uruchamiasz ją na hamowni i zapisz poprawki wprowadzone przez system Active Tune jako mapę podstawową. Możesz ustawić docelowy AFR w Active Tune, aby był nieco bardziej ubogi lub bogaty, w zależności od tego, do czego dążysz. Przy bliższej mapie bazowej system nie będzie musiał wprowadzać tylu poprawek i będzie bardziej wydajny. Pozdrowienia

  • aaronwhitt18@hotmail.comaaronwhitt18@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Świetnie, dziękuję za pomoc!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.