Forum wsparcia

Auto Blipper nie działa na moim MT10 2017

kuey996@hotmail.comkuey996@hotmail.com Posty: 4Verified User

Cześć , postępuj zgodnie z instrukcją, aby zainstalować zestaw quickshifter auto blipper i włączyć auto bliper na ławce, działa dobrze na wyższy bieg, ale na wyższy bieg nie ma blipa, czy w inny sposób może pójść nie tak? Mój ECU to B67-8591A-00

Tagged:

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
    edytowano May 2022

    Cześć, czy możesz przesłać mi zdjęcia swojej instalacji? Również z jakim kontem flashujesz? Pozdrowienia

  • kuey996@hotmail.comkuey996@hotmail.com Posty: 4Verified User

    Cześć, mój rower, uruchomiłem manetkę gp i wykonałem z blokadą smogu na płytkach. Pierwszy, przetestowałem sygnał wyjściowy czujnika zmiany biegów w górę iw dół, wszystko jest w porządku, i wyregulowałem korbowód, upewnij się, że przesuwa się w górę iw dół przy tym samym ciśnieniu na czujniku Drugie problemy, mam że kupiłem zły zestaw auto blipper, to do FZ10, nie do MT10, wtyczka jest kwadratowa, a nie okrągła, ok, zmodyfikowałem ją na okrągłą i wpięłam pin 12 smail row coupler (bałem się, że może rezystancja wtyczki jest inna, sygnał jest za słaby? bo połączyłem okrągłą wtyczkę i zielony przewód lutem) próbowałem to wpisać z powrotem do mapowania zapasów, włączyć auto blipper , nadal nie działa I zapisałem to z powrotem do nieograniczonego mapowania, auto blip nie działa nadal Daj mi znać, co mogę zrobić? Zrobiłem już, co mogę! Czy to problem ze sprzętem lub problemem z oprogramowaniem? Najgorsze, że nie jestem w stanie i zajęło mi tyle czasu, aby próbować, wcale nie jestem szczęśliwy...

    Ad1aMYCE671uM

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
    edytowano May 2022

    Cześć, Czy włożyłeś z powrotem przewód, który wyjąłeś z większego 3-rzędowego złącza? Również odkąd jesteś w zmianie GP, czy zamieniłeś również złącza czujnika QS? Pozdrowienia

  • kuey996@hotmail.comkuey996@hotmail.com Posty: 4Verified User

    Cześć Ponieważ zmodyfikowałem małe złącze 4-rzędowe nie działało, próbowałem podłączyć pin 2 większego złącza 4-rzędowego (styl FZ10), ale pompa paliwa nie działała po włączeniu zapłonu próbowałem zamienić Złącza czujnika QS, gdy auto blip nie działało w sposób, w jaki wziąłem na jazdę testową (bez szybkiego przełączania i bez migania po zamianie) Sprawdziłem sprzęt, każda szansa, że zrobiłem źle A teraz umieściłem go z powrotem w małym 4 rzędzie złącze (styl MT10), nadal czekam na dobre wieści od Ciebie

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć Czy pin, który włożyłeś pasuje dokładnie? A Auto Blip jest na pewno włączone? Możesz potrzebować nowej uprzęży AB. Pozdrowienia

  • kuey996@hotmail.comkuey996@hotmail.com Posty: 4Verified User
    edytowano May 2022

    Cześć Dajesz mi światło, prawie się poddaję, powiększam grafikę zestawu auto bipping MT10 W końcu, mam odpowiedź, uprzęże ab różnią się między MT i FZ, a nie tylko na zielonym przewodzie auto bipping Trochę trudne Uprząż typu FZ, była to długa podróż prób i błędów, w końcu się skończyła😭 Na zdrowie

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Cieszę się, że udało Ci się coś wymyślić. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.