פורום תמיכה

Auto Blipper לא עובד ב-MT10 2017 שלי

kuey996@hotmail.comkuey996@hotmail.com הודעות: 4Verified User

היי, פעלתי לפי ההוראות להתקין את ערכת קוויקשיפטר האוטומטית, ולאפשר את הבלייפר האוטומטי על הספסל. זה עובד בסדר עם העלאת הילוך, אבל הורדת הילוך בלי בליפ, כל דרך אחרת יכולה להשתבש? ה-ECU שלי הוא B67-8591A-00

שתייגת:

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User
    נערך May 2022

היי, תוכל לשלוח לי תמונות של ההתקנה שלך בבקשה? גם עם איזה חשבון אתה מהבהב? בברכה

• kuey996@hotmail.comkuey996@hotmail.com הודעות: 4Verified User

היי, האופניים שלי הפעילו את ה-gp shifter, וסיימנו עם צלחות ערפיח. הראשון, בדקתי את פלט האות של חיישן ההילוך למעלה ולמטה בסדר, וכיוונתי את מוט החיבור ודא שהסטה למעלה ולמטה באותו לחץ על החיישן הבעיות השניות, יש לי שקניתי את ערכת הבליפר האוטומטית הלא נכונה, זה עבור FZ10, לא עבור MT10, התקע מרובע ולא העגול, זה בסדר שיניתי אותו לסיבוב אחד וחבר את פין 12 של מצמד שורות smail (חששתי שזה אפשרי שההתנגדות של התקע שונה, הפוך את האות לחלש מדי? כיוון שחיברתי את התקע העגול והחוט הירוק על ידי הלחמה) ניסיתי לכתוב את זה בחזרה למיפוי מלאי, אפשר את הפלאג האוטומטי , לא עובד עדיין וכתב את זה בחזרה למיפוי הבלתי מוגבל, בליפ אוטומטי לא עובד עדיין תודיע לי מה אני יכול לעשות? כבר עשיתי מה שאני יכול לעשות! אלו בעיות חומרה או בעיות תוכנה? החלק הגרוע ביותר שאני לא במדינה, ולקח לי כל כך הרבה זמן להמשיך לנסות, לא ממש מרוצה בכלל...

Ad1jycYu1CEoajdfCeoaMAd1jycYu1CEoam8cYCEoaM

נערך May 2022

שלום, האם החזרת את החוט שהוצאת מהמחבר הגדול יותר בן 3 שורות? כמו כן, מאז שאתה במשמרת GP האם החלפת גם את מחברי החיישן QS? בברכה

היי מאז ששיניתי מחבר 4 שורות קטן לא עבד, ניסיתי לחבר את פין 2 של מחבר 4 שורות גדול יותר (סגנון FZ10), אבל משאבת הדלק לא עבדה כשההצתה פעלה ניסיתי להחליף את מחברי QS sesnor כאשר הבליפ האוטומטי לא עבד בדרך שלקחתי לנסיעת מבחן (ללא הילוך מהיר וללא יציאות לאחר החלפה) בדקתי את החומרה, כל סיכוי שטעיתי ועכשיו החזרתי אותו ל-4 שורות קטנות מחבר (סגנון MT10), אני עדיין מחכה לחדשות טובות ממך

היי האם הסיכה שהכנסת תואמת בדיוק? ו-Auto Blip מופעל בוודאות? ייתכן שתצטרך רתמת AB חדשה. בברכה

נערך May 2022

היי אתה נותן לי אור, אני כמעט מוותר אני מתקרב לגרפיקה של ערכת ה- MT10 auto blipping סוף סוף, קיבלתי את התשובה, רתמות ה-AB שונות בין MT&FZ, לא רק שונות על החוט הירוק של האוטו-בליפינג. במעלה הרתמה מסוג FZ, זה היה מסע ארוך של ניסוי וטעייה, זה התקלקל בסופו של דבר😭 לחיים

היי, שמח שהצלחת לפתור משהו. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.