Forum wsparcia

Profesjonalna Licencja

ericksanchez64fullgas@gmail.comericksanchez64fullgas@gmail.com Posty: 7Verified User

Chcę kupić licencję zawodową do mojego ecu, jak mogę ją kupić, dzielę się moją arness z meenmotorsport, już flashuję ecu z mojego roweru

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jaki masz rok R6? Jakiego konta używasz do flashowania swojego roweru? Dzięki, Jasonie A.

  • R6 to rok 2017, a konto to ameen@meenmotorsports.com

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, mogę wysłać Ci fakturę zamówienia specjalnego na licencję Race Team. Za pomocą którego konta chciałbyś zapłacić? Dzięki, Jasonie A.

  • CZEŚĆ Jason Chciałbym zapłacić z konta ameen @ meenmotorsports Chcę cię zapytać, czy możesz sflashować ecu, który już został sflashowany. pozdrowienia Erick Sanchez

  • Wyślij mi na adres ericksanchez64fullgas@gmail.com specjalną fakturę, aby dokonać płatności przez paypal lub amex pozdrowienia

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Właśnie wysłałem Ci fakturę e-mailem, daj mi znać, jeśli jej nie dostaniesz. Dzięki, Jasonie A.

  • WITAJCIE JASON POSIADAM ECU, KTÓRE JUŻ WYKONAŁEM Z LICENCJI No. 2316C59E , ERICK S

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć Jason! Czy uważasz, że mogę zmienić moją licencję na licencję zawodową? Czy muszę kupić nowy? Nie potrzebuję sprzętu, tylko licencję, aby odblokować wszystkie funkcje pro. Dziękuję Ci! Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, jeśli chcesz, mogę wystawić fakturę za licencję tylko pro. Sama licencja pro to $1000. Proszę daj mi znać, jeśli chcesz, abym wysłał fakturę w Twój sposób. Dzięki, Jasonie A.

  • Witam Jason kupiłem licencję zawodową w koncie ameen tylko jak chcę z niej korzystać to mówi że nie ma licencji możesz mi pomóc pozdrawiam erick sanchez

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, licencja pokazuje nadal dostępne i niewykorzystane. Czy możesz wysłać do mnie e-maila zamiast na forum w tym celu? Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.