פורום תמיכה

האופניים נכבים כאשר כל מצערת מוחלת לאחר מפת מפקד הכוח

allen.hayden99@gmail.comallen.hayden99@gmail.com הודעות: 1Verified User

רכשתי את ערכת פלאש האקו הסטנדרטית עבור ה- MT10 2018 שלי והאופניים מסרבים לפעול כאשר מתווספת מפת מפקד כוח. הוא יפעיל את המנגינה הבלתי מוגבלת בסדר גמור, אך ברגע שתופעל המפה החדשה, היא תיכבה בכל עת שתגע במצערת. ממש ציפיתי לרווחי הכוח הנמוכים שאומרים שהם מגיעים ממפת מפקד הכוח. כן, אני ניסיתי את כל המנגינות של P / C. כן אני מוריד את הקבצים המתאימים ומיישם את המנגינה על האופניים שלי. כן ive ניסיתי להתקין אותו מספר פעמים. אנא עזור!

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, מה מספר החלק שלך ב- ECU? אנא שלח לי דוא"ל כמה מנגינות המחשב שניסית. תודה, ג'ייסון א.

• joze@kodi.sijoze@kodi.si הודעות: 2Verified User
    יש לי בעיה כלשהי. האם מצאת the סיבה of the? 

regards Joze

• sammysteinberg@gmail.comsammysteinberg@gmail.com הודעות: 2Verified User

מכה. אני מנסה לעשות את אותו הדבר. כשאני מנסה לייבא את מפת הדלק של המחשב האישי, התוכנה מייבאת ערכים "שליליים" ממפת המחשב האישי, ומכניסה ערכי "0" לטבלאות הדלק. לכן, כאשר המצערת נעה בכלל, ה- ecu חותך בדלק והאופניים מתים מיד. אני משתמש במפת הסליפון/אמצע צינור LeoVince היישר מאתר dynojet, ממשיך לקובץ MT10 ללא הגבלה. מישהו כבר הבין את זה?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, מפת הדלק של המחשב האישי שלך לא תעבוד שאתה מנסה להשתמש בה. או שציר הדלק לא מסתדר כראוי או שאולי יש יותר מסתם טבלת דלק בקובץ ה- PC. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.