Forum wsparcia

Dostęp tunera do ecu?

teDorteDor Posty: 10Verified User

Witam, właściwie nie jestem zadowolony z mojego wyniku ft. Czy mogę wysłać moje ecu do tunera, aby sflashować moje ecu? Czy mój ecu jest teraz zablokowany? Jeśli tak, jak mogę przywrócić moje ecu do stanu magazynowego i otworzyć dla wszystkich? Pozdrawiam André

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, możesz wysłać swoje ECU komuś innemu, aby nadal migać, jeśli chcesz. Należy tylko pamiętać, że Woolich nie może nadpisać ECU flashowanego przez FTECU, ponieważ nie ma on załadowanego protokołu bezpieczeństwa. Możemy nadpisać ich ECU, ale z jakiegoś powodu nie zrobili naszych. Dzięki, Jasonie A.

  • teDorteDor Posty: 10Verified User

    Hej Jason Jak mogę ustawić moje ecu z powrotem na stan magazynowy, aby mój tuner mógł flashować moje ecu za pomocą woolicha? Pozdrawiam André

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć Możesz spróbować sflashować ECU z plikiem zapasowym, aby sprawdzić, czy to zadziała. Dzięki, Jasonie A.

  • teDorteDor Posty: 10Verified User

    Plik zapasowy, który zapisałem z mojego roweru? Lub plik zapasowy z twojego folderu w ftecu? Pozdrawiam André

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, To nie ma znaczenia, że możesz spróbować jednego z nich. Może Woolich zaktualizował coś w swoim systemie, aby teraz działał. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.