Forum wsparcia

Zamknięta pętla z ActiveTune?

KnasseKnasse Posty: 2Verified User

Cześć, jestem nowy na tym forum i właśnie zainstalowałem zestaw ftecu ActiveTune na moim Tracer 900. Zrobiłem tylko kilka przejażdżek, a następnie flashowałem wyuczone trymery i za każdym razem poprawa była naprawdę zauważalna, z naprawdę płynna kontrola przepustnicy i brak zacinania się, jak to miało miejsce w przypadku fabrycznego flashowania i czujnika O2 😊 Zastanawiam się tylko - czy aby korekcja na żywo działała, należy włączyć czy wyłączyć pętlę zamkniętą? Domyślam się, że jeśli jest wyłączone to ECU może zignorować sygnał ze sterownika lambda AT, nie? Dzięki - Knasse

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, To ustawienie nie powinno mieć znaczenia, ponieważ ActiveTune ma zastąpić wszystko, na co jest ustawione. Czy masz to obecnie włączone czy wyłączone? Dzięki, Jasonie A.

  • KnasseKnasse Posty: 2Verified User

    Cześć Jason, Dzięki za szybką odpowiedź. Jest obecnie wyłączony. Zastanawiałem się tylko, czy muszę go włączyć, aby korekta na żywo rzeczywiście działała - dobrze wiedzieć, że nie muszę się tym martwić :) Dzięki, Knasse

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ok po prostu zostaw to wyłączone, a ActiveTune zrobi to, czego potrzebuje! Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.