Forum wsparcia

Nie znaleziono zarejestrowanego ECU

Cześć, więc raz wcześniej sflashowałem swój rower, a ostatnio nie mam ochoty mieć zbyt dużego odwrotu, więc spróbowałem ponownie sflashować. To MT-07 z 2015 roku. Zrobiłem wszystko dobrze i kiedy kliknąłem napisz ECU, pojawił się komunikat z informacją, że nie znaleziono zarejestrowanego ECU, czy chciałbyś kupić nową licencję dla tego ECU. E-mail to sbwang7@gmail.com, pomóż dzięki

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twoja licencja jest nadal potwierdzona, więc nie jest to problem z licencją, najprawdopodobniej związany ze sprzętem lub plikami. Upewnij się, że używasz tego samego pliku numeru części, co poprzednio. Czy też migasz bok roweru lub ławkę flashujesz ten ECU? Dzięki, Jasonie A.

  • sbwang7@gmail.comsbwang7@gmail.com Posty: 7Verified User

    MC5cZLoSlxDO6iTCAXyWDLON Cześć, wydaje mi się, że miga strona? Naprawdę nie znam różnicy. To zestaw MT07. Nie zmieniałem żadnych plików ani okablowania od pierwszego flashowania.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jest kilka różnych opcji dla tego roweru, ale chodźmy z migającą stroną roweru, ponieważ jest to najczęstsze. W pakiecie Tuning Suite wybierz kartę Pomoc, a następnie Interfejs testowy. Upewnij się, że wybrano opcję Test Inputs i zależy nam tylko na liczbie w nawiasach. Gdy wszystko jest podłączone i kluczyk wyłączony, podaj mi numer, który widzisz. Gdy wszystko jest połączone i wciśnięty klucz, podaj mi numer. Dzięki, Jasonie A.

  • sbwang7@gmail.comsbwang7@gmail.com Posty: 7Verified User

    Ok, spróbuję to zrobić, kiedy wrócę do domu

  • sbwang7@gmail.comsbwang7@gmail.com Posty: 7Verified User

    Cześć, przepraszam, że się przeprowadzałem i właśnie mam czas, aby ponownie popracować nad motocyklem. Zrobiłem zdjęcia numerów interfejsów, ale nie mogę ich załadować. W przypadku wejść testowych pokazuje 36 w nawiasach, gdy klawisz jest włączony i 37, gdy klawisz jest wyłączony

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, więc w tej chwili jest jakiś problem z połączeniem. Przejrzyj instalację bocznej uprzęży roweru i sprawdź wszystkie piny. Numer, który chcesz zobaczyć przy wyłączonym klawiszu, to 0, 10, 20 lub 30. Klawisz włączony to 6, 16, 26, 36. Gdy zdobędziesz te liczby, nie powinno to migać. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.