פורום תמיכה

לא נמצא ECU רשום

sbwang7@gmail.comsbwang7@gmail.com הודעות: 7Verified User

היי, אז הדלקתי את האופניים שלי פעם בעבר ובזמן האחרון אין לי חשק לקבל יותר מדי אש אחורית אז ניסיתי להבהב שוב. זה MT-07 לשנת 2015. עשיתי הכל נכון וכאשר לחצתי על כתוב ECU, זה רק הראה הודעה שאומרת שאין ECU רשום, האם תרצה לרכוש רישיון חדש עבור ECU זה. הדוא"ל הוא sbwang7@gmail.com, אנא עזור תודה

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, הרישיון שלך עדיין במצב מאושר ולכן אין מדובר בבעיית רישיון, סביר להניח שחומרה של קבצים קשורה. אנא ודא שאתה משתמש באותו קובץ מספר חלק כמו קודם. האם גם אתה מהבהב בצד האופניים או מהבהב ספסל זה? תודה, ג'ייסון א.

• sbwang7@gmail.comsbwang7@gmail.com הודעות: 7Verified User

היי, אני חושב שזה מהבהב בצד? אני לא ממש יודע את ההבדל. זו ערכת MT07. לא שיניתי שום קבצים וכל חיווט מאז הפעם הראשונה שהבהבתי אותו.

היי, ישנן כמה אופציות שונות לאופנוע ההוא, אך נותר כאשר צד האופניים מהבהב באחת כפי שהוא הנפוץ ביותר. בחבילת Tuning בחר בכרטיסייה עזרה ולאחר מכן בדוק ממשק. וודא שבחרת קלט בדיקה ואכפת לנו רק מהמספר בסוגריים. כשהכל מחובר והמפתח כבוי תן לי את המספר שאתה רואה. כשהכל מחובר ומפתח תן לי את המספר. תודה, ג'ייסון א.

אוקיי אנסה לעשות זאת כשאחזור הביתה

היי סליחה שעברתי דירה ופשוט קיבלתי את הזמן לעבוד שוב על האופניים. צילמתי את מספרי הממשק אבל אני לא מצליח לעלות אותו. עבור קלטי הבדיקה, הוא מציג 36 בסוגריים כאשר המפתח מופעל ו -37 כאשר המפתח כבוי

היי, אז יש סוג של בעיה בחיבור כרגע שזה נראה. אנא עבר על התקנת הרתמה בצד האופניים ובדוק את כל הסיכות. המספר שברצונך לראות כאשר המפתח כבוי הוא 0, 10, 20 או 30. המפתח מופעל הוא 6, 16, 26, 36. ברגע שאתה מקבל את המספרים האלו הוא אמור להבהב אין בעיה. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.